Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Asztrofizikusok, vagy aki az...

Asztrofizikusok, vagy aki az szeretne lenni, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Hány évesen kezdett el titeket érdekelni ez a téma? mik voltak a zökkenők ezen a pályán? Van valaki, aki például az esa-nál dolgozik? Vagy kapcsolatba került komolyabb űrkutatási cégekkel?

2023. jún. 22. 18:06
 1/2 anonim válasza:

(14/l) Szia, én csak szeretnék az lenni.

Gyerekkorom óta érdekel, sajnos nem vagyok kapcsolatban az európai űrügynökséggel.

Nemsokára jelentkezni fogok a CanSat versenyre, aztán hátha jól sikerül. :)

Tudom, hogy nem ilyen zökkenőkre gondoltál, viszont nekem talán az, hogy alig találsz olyan barátokat a közelben, akik hasonlóképpen gondolkoznak mint te.

Ebben a korban az emberek legtöbb része bulizik, cigizik stb.

Aztán vagyok itt én, aki csillagászatot tanul, illetve filozófiát(videók, és az internet segítségével magamtól) és senkivel sem lehetnek jó mély beszélgetéseim az ilyen témákban.

Mindig is érdekelt a fizika világa,az űrkutatás.

Teleszkóppal még jobb az egész.. Rendkívül érdekes univerzumnak vagyunk a részei, felfoghatatlan az egész.

Ha szeretnél az univerzumról, vagy bármi azzal kapcsolatos dologról beszélni, nyugodtan írj :)

(ja és bocsi a kevésbé hasznos válaszért)

2023. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem volt kevesbe hasznos, orulok, hogy valaszoltal.

ahogy annak is orulok, hogy vannak ilyen fiatalok akik igy velekednek.

ne add fel az almaid, ne hallgass senkire se aki probal lehuzni.

Sok sikert a jovoben!!

2023. jún. 22. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!