Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megszegtem a munkahelyi...

Megszegtem a munkahelyi titoktartást! ebbol lehet komolyabb gondom ? gondolok erre például pénzbirság ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre így nehéz válaszolni. Mert nem mindegy, hogy ipari titkokat szivárogtattál-e ki a konkurenciának vagy csak megbeszélted egy kollégáddal a mosdóban, hogy ki mennyit keres a cégnél.
2023. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
személy és vagyonőrként dolgoztam! cég váltás volt!! de a szerződésben nem az volt amibe megegyeztünk! órabér, bejelentéssel voltak gondok! emiatt szoltam az ottani cég igazgatójának!! aki megbizta a vagyonőri céget hogy alkalmaznak minket! mondtam neki hogy nem az van amibe megegyeztünk a vagyonőr cégel! emiatt engem azonnali hatályal kirugtak!
2023. jún. 23. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem titoktartás kérdése. Meg akartak tőled szabadulni, mert nem simultál bele a jogtiprásba. Ilyen munkahelytől megszabadulni nem veszteség.
2023. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

néhány példa! megbeszéléskor órabér 1400 ft de ebbe benne van a szabadság! jött a szerződés 1280 ft! megbeszéléskor rendes 8 órás bejelentés! első

10 napban egyszerűsített bejelentéssel voltunk! szoltam emiatt is! rá két napra rendesen be voltunk jelentve! június 10 rendes bejelentéssel! rá egy nappal néztem ügyfélkaput akkor már rendes bejelentés június 1-el!

2023. jún. 23. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen titoktartásról beszélsz? Ők szegtek törvényt, nem te! De ez már a múlt, keress új munkahelyet, ezt meg felejtsd el.
2023. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!