Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A balkezes gitárosok hogyhogy...

A balkezes gitárosok hogyhogy általában jobbak, mint a jobbkezesek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 25. 13:19
1 2
 1/11 veterán vas ***** válasza:
100%
Na ezt a zseniális észrevételt, hogyan sikerült összehoznod? 😆
2023. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A balkezes gitárosok általában nem jobbak, mint a jobbkezesek.
2023. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a különbség, hogy kisebb a választék hangszerből, meg talán jobban is tartja az árát bizonyos kategória fölött, ha balkezes. Ettől még senki nem lett se jobb, se rosszabb. Ha esetleg a jobbagyféltekés blődséget szeretnéd odasejteni, engedd el! Nagyobb tényező ebben az, hogy az ember milyen mélyen hisz abban, hogy fú, ballal bárki jobb lesz, mint bármi, amit az agykutatásban tudnak erről. A valóságban nincs ilyen éles két félre tagozódás, vagy ha mégis, az már van hogy gond. Aki jó, az jó. Ezt lehet felszorozni a soha nem lankadó szorgalommal, így születnek valóban nagy nevek, jó adag szerencsével legalábbis.
2023. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondok egy meredeket: én balkezes vagyok, bal kézzel írok, az az erősebb kezem, mégis jobbkezes gitáron tanultam meg gitározni(persze nem vagyok egy Jimi Hendrix(lol)). Akkor én most valami kiborg vagyok?:D
2023. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Én is balkezes vagyok, jobbkezes gitáron tanultam meg balkézzel játszani és....és a haverom aki jobbkezes és ő tanított sokkal jobb... tudod mi az ő titka?


Sok gyakorlás és fáradhatatlan odaadás a gitározás iránt...

2023. jún. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol jobbak? Gitáron biztosan nem. Kivéve a Lugosi Laci:) -béke poraira. Hendrix sem volt a korszak legjobbja, csak mint jelenség volt kimagasló, épp ezért az alkotásai maradandóak.
2023. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vagy kispál andrás, kurt cobain :DD
2023. jún. 26. 13:02
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Nálad a kispál meg a cobain számítanak jó gitárosnak?

Így mondjuk már értem a kérdést. Vagy legalábbis azt, hogy hogyan fogalmazódhat meg ilyen egyáltalán a fejedben.

2023. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 ők egyáltalán nem rosszak. De gondolom inkább Hendrixre célzott. Egyébként pedig lehet benne valami, biztosan másképp vannak bedrótozva a balkezesek. Több művész is van közöttük.
2023. jún. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hendrix se úgy virtuóz, hogy fú, a technika aztán kifogástalan, nem ez a lényege, gondolom a kérdésnek se, de ezért lehet megtévesztő. Általánosságban a balkezesekről elmondható, hogy átlagosan (!) jobban rá voltak kényszerülve, hogy kreatívan oldjanak meg dolgokat, de ez akkor a magasan képzett diszlexiásokra például hatványozottan igaz, ennyi erővel őket is vizsgálhatnánk, és persze lenne valami igazság abban is, hogy hát persze, jobban ki van gyúrva a variáló-megfejtő központjuk, kellemetlen tapasztalataik komoly mélységeket véstek a lelkükbe, mitől ne lenne több a súlyosan átlagon felüli közöttük? Mármint, ismétlem, általában.
2023. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!