Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Irodai munkaból boltba stb....

Irodai munkaból boltba stb. kinek mi?

Figyelt kérdés
Van olyan köztetek,aki irodai munkáról váltott pl bolti vagy más állásra, mert nem szeretett folyamatosan az íróasztal előtt ülni? Ha igen mire váltottatok?

2023. jún. 29. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, de már nagyon régen, orvosi adminisztrátorból nővér. Már meguntam a gépelgetést, és ülést. A nővéri munkát sokkal érdekesebbnek láttam, persze nehéz is, fizikailag is és mentálisan is, de a fizetés is jobb. És jobban tetszett a folyamatos munkarendben a 7-19-ig, vagy 19-7-ig történő munkavégzés, szabadnapokkal, mint a mindennap 8 óra és csak hétvége szabad.
2023. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Több mint 40 éve váltottam. A TSz-ekbe kellett kijárnom az egész országban, összeboronálni a növénytermesztést az állattenyésztéssel. Akkoriban ugyanis minden szak versenyben állt a többivel ahelyett, hogy összedolgoztak volna. Néhány év alatt persze ezt a cigányéletet is meguntam, és körzeti MEO-sként folytattam. Ekkor csak egy megyében jártam a malmokat, gabonaraktárakat. Nem is tudom, innen mért léptem le, mikor isteni helyem volt. Soha senki nem tudta, hogy éppen hol vagyok (mobiltelefon még nem volt) senkinek nem tartoztam elszámolással. Legtöbbször a hét első két-három napján végigjártam, amit kellett, a többi napom szabad volt. Egy biztos; irodába soha többé nem ültem vissza.
2023. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!