Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Labdarúgó játékosok aktuális...

Labdarúgó játékosok aktuális piaci ára, kivásárlási értéke?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hol találok viszonylag friss, hiteles információkat labdarúgó játékosok piaci árával, kivásárlási értékével kapcsolatban ? (Magyar és nemzetközi egyaránt érdekelne)

Tudnátok javasolni olyan megbízható platformot, weboldalt ami kimondottan a kérdésben szereplő adatokat közöl, valamint átigazolásokkal, játékosok statisztikáival, labdarúgó klubokkal, játékosokkal kapcsolatos friss hírekről ad tájékoztatást?

Tudom hogy ezekre külön-külön rá lehet keresni, viszont engem olyan weboldal érdekelne ami a kérdésben szereplő infókat lehetőleg egy helyen gyűjti, frissíti, és közli.

Válaszokat köszönöm.



#sport #labdarúgás #futball #átigazolás #játékos érték #kivásárlási ár , statisztikák
2023. júl. 11. 18:48
 1/4 anonim válasza:

adat gyűjtés illetve különböző szerződésekre én Transfermarktot javaslom.


Átigazolási hírekkel kapcsolatosan Fabrizio Romano az alap(bár őt szerintem tuti ismered) én még javaslom David Ornsteint ő már kicsit pletykásabb hírekkel is foglalkozik.


így tudod a legkevesebb kereséssel ezeket elérni hiteles forrásból

2023. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

A Transfermarktot szoktam nézni jó a felület, és sok az infó lényegében elégedett is vagyok vele. Csak most az átigazolási szezon miatt nézegettem, hogy vannak-e újdonságok. És feltűnt, hogy náluk most Halland az élre ugrott és 180 M eurós áron szerepel.

Beírtam "Haaland kivásárlási ár" és számomra egy új infót dobott fel a böngésző.

"A csodagyerek szerződésében szerepelt egy olyan kitétel, hogy 2024-ben aktiválódik a 200 millió eurós kivásárlási ára."( erről előtte sehol nem olvastam)

Ebben a kategóriában "viszonylag" nem nagy eltérés.:)


A kérdést azért is írtam ki mert , régebben volt egy hasonló oldal mint a transfermarkt, amit régebben nézegettünk, de sehogy nem ugrik be a neve.

Hasonló felület, csak más elrendezésű a lobby.

Arra gondoltam hátha valaki tud- ír hasó oldalakat. Lényegében csak összehasonlítás miatt.

Romanoról csak azt tudtam , hogy nagy szakértője az átigazolási dolgoknak,

azt is csak onnan, hogy sok cikkben rá hivatkoznak. Meg hogy sok követője

van a madárkás oldalon, de ott én nem vagyok fent.

Ha esetleg tudsz olyan felületről ahol szokott publikálni és megírod, azt megköszönném. A Wiki azt írj a Sky Sports Italy de semmit nem találtam tőle. A youtubeon láttam még, hogy rendesen osztja az infót, de az angol tudásom meg pont elég siralmas.

Azért hasznos volt a válaszod , mert így keresgetek még.

Köszi még egyszer.

2023. júl. 12. 00:01
 3/4 anonim válasza:

Romano lényegében az elmúlt években brandet épített az átigazolási szezon köré.Kommunikálni a saját oldalain Twitter,Instagram,Facebookon szokott.Ha a leggyorsabban akarod nyomon követni a híreket akkor a az Instagram vagy a Twitter fiókját javaslom oda kitesz mindent akár többször is.Habár írtad hogy nincs Twittered én ajánlom neked letöltésre mivel ott érhető el a legtöbb és legjobb focis tartalmak legyen szó bármilyen témáról és a nyelv problémakkal sem leszel gondba mivel van automatikus fordítás a posztokhoz kommentekhez,+a YouTube mellett itt lehet a legjobban vizualizálni a posztokat.Wikin azért írhatja a Sky-t mert ott kezdett el dolgozni mint sportújságíró.Nem tudom,hogy bedolgozik e nekik még (gondolom igen) de azt szerintem heti havi rendszereséggel teszi.


Az adatkeresős oldalhoz még talán Futmob és a Wyscout jutott eszembe,bár ezek inkább játékosok/csapatok nagyon részletes statisztikáit gyűjtik(várható gólok/asszisztok/progresszív labdavezetések/passzok stb)

2023. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.

Köszönet a részletekért, akkor regelek a madárkásra is.

2023. júl. 12. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!