Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiadatni a verseim?

Hogyan tudnám kiadatni a verseim?

Figyelt kérdés
Van már egy jó pár versem, amiket úgy érzek, alkalmasak lennének a kiadásra. Írtam is egy kiadónak, viszont visszajelzésként, a kiadás költségét, kicsit sokallom, én meg nem akarok ennyi pénzt kiadni úgy, hogy még alig ismernek. Így ismeretlenül is érdemes lenne kiadatnom, vagy előtte valahogy "hírdetnem" kellene magam, hogy többet megismerjenek?

2023. júl. 21. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Magán kiadásban elég drága. Pályázatoknál szokott mint lehetőség megjelenni, hogy akár antológiában megjelentetni, akár mint első helyezett esetében saját kötet kiadása.

Csinálhatsz FB csoportot, de nekem például blogom van. Mondjuk a statisztikái nem érdekelnek, nem is reklámozom ismerősök körében.

2023. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Poet.hu-ra tedd fel első körben. Ha gondolod, írj rám privátban, szívesen elolvasom a verseid, és megosztom veled a sajátjaimat is.
2023. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
utolsó hozzászólóval tudok egyet érteni! poet.hu-n olvasni fogják a versedet, mindegy, hogy csak pár sor vagy egy nagy szöveg.. sőt, még bátorítani is fognak! én is szívesen elolvasom a verseidet, magyar szakos vagyok, írj nyugodtan privátban!
2023. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!