Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék alacsonyabb?

Hogyan lehetnék alacsonyabb?

Figyelt kérdés
Zavar, hogy magasabb vagyok az átlagnál, minden barátnőmnél legalább 1 fejjel, és társaságba mindig kellemetlenül érzem magam ez miatt, és a mostani kiszemeltem is alacsonyabb nálam. Van valakinek valami bevált módszere, amitől kissebb lett?
2023. júl. 22. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak ha tolókocsiba kerülsz.
2023. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
A csontjaid hosszát nem tudod csökkenteni. Olyan műtét van, hogy elfűrészelik két helyen a combcsontot vagy lábszárcsontot, kiveszik a köztes részt, visszaillesztik a két véget és újra összeforr, de azt te sem akarod. Bemondásra és hobbiból sem csinálnak ilyet, csak egészségügyi okokból (pl. lábhossz eltérés korrigálás, vagy tumor).
2023. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván aki fizet annak megcsinálják. Én sokszor 186centivel is alacsonynak érzem magam.
2023. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a korral kb. 5 cm-rel lettem kisebb. Gyanítom a sok futás miatt, a lábboltozatom lesüllyedt, a lábam "szétterült". A másik, hogy a tartásom is egyre görnyedtebb, hátam egyre jobban fáj, görbülök. Csökken az izomtömegem, nehezebb kiegyenesedni és a sok izületi fájdalom. Úgyhogy csak tarts ki és érj meg minél hosszabb életkort és eléred a célod.
2023. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es! Nem probáltál soha húzódzkodón nyújtani?
2023. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!