Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha verekedés lenne, de leblokk...

Ha verekedés lenne, de leblokkolok. Részletek lent (? )

Figyelt kérdés

A fizikai felépítésem jó, de az a baj ha verekedés lenne nem tudom mit tennék, leblokkolok. Nem régen ideges voltam az adrenalin szintem maxon volt legszívesebben fel álltam volna de azt éreztem hogy merek neki menni. Agresszívabb szeretnék lenni de csak verekedésnél. Úgy értem hogy amikor belém kötnek gyorsan ugorjon fel az "agyvizem " és gyerünk.


Csak normális válaszokat szeretnék és nem ilyeneket hogy"ne verekedj meg h buta vagy". Köszönöm


2010. okt. 14. 14:03
 1/5 anonim válasza:
Erre születni kell nem lesz valaki egycsapásra agresszív ha az élőt nem volt az.. de am járj valami küzdősportra pl.: thai box, kick box...
2010. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már jártam, kempo-ra, judo-ra. De még most is ez van.:S
2010. okt. 14. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Azt hiszed kemény vagy, közbe nem, Beszari vagy, ennyi, hiába keménykedsz.
2010. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hergeld fel magadat és ne gondolkodj. A lényeg mindig az, hogy te üss először, és ha lehet váratlanul. :D Célozz az állára, és nyert ügyed van ;) .


Úgy fogd fel hogy nincs mit vesztened. Mert ha nem reagálsz a kötekedésre, akkor alapból vesztettél. Ha netán rosszul sülne el a dolog, és alul maradnál, akkor is nyertél az egyik szempontból, mert biztos vagyok benne, hogy legközelebb, már nem fog beléd kötni ugyan azaz a fickó.

2010. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló igazán elmehetnél a francba. Attól h jártam küzdősportra nem azt jelenti hogy keménykedek.
2010. okt. 14. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!