Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért azonosítják Romániát...

Miért azonosítják Romániát Eric Cartman-nel?

Figyelt kérdés

2023. júl. 23. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Kik?
2023. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TappancsMancs ***** válasza:
68%
Azt se tudom ki az, így nem is azonosítom Romániával. Egy országot meg amúgy sem azonosítunk egy emberrel sem.
2023. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2


Egy nagy demokrata.

(E. Cartman egy South Park C. sorozat egyik fő karaktere, szereplője).


Kérdező előttem is ott van fejben az a mém :D

Én sem tudom, de én is kíváncsi lennék rá.

2023. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TappancsMancs ***** válasza:
83%

És miben áll ez a bizonyos azonosítás pontosan? Mert ugye aki nem nézi - és ez az emberek többsége - azok nem azonosítják vele Romániát.


És akárhogy is van a rajzfilmben, országokat nem azonosítunk egyetlen emberkkel, még a miniszterelnökökkel sem, így ez akárhogy is, de csak egy rajzfilm.

2023. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez a fajta megközelítése egy országnak az amerikaiaktól pont kitelik. Emlékezzünk csak hogy a Borat figurájával készített szkeccsek plusz a mozifilm milyen szinten befolyásolták a Kazahsztánról alkotott képet az USA-ban :)
2023. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 TappancsMancs ***** válasza:
46%

Ja úgy értve mint a Borat film? Ott egy kazah illető volt a Borat. Eric Cartman viszont nem román - ahogy néztem a wiki oldalán, mert nem nézem a rajzfilmet - és a szerint amerikai szereplő. Szóval jöhetne mitől román származású, vagy mitől lenne jellemzően románnak beállítva.


Amúgy akkor a kérdés igazából az lenne, hogy "Miért szemléltetik Romániát Eric Cartman-nel?".


És a wiki oldala alapján egyáltalán semmi köze Romániához. Vagy Eric Cartman járt Romániában? Vagy onnan származik? Vagy beszél róla? Vagy honnan van a kérdés egyáltalán? Mert Borat az a filmben kazah ember.


Amúgy meg filmekből nem érdemes semmiféle valóságot feltételezni, hogy bármi is olyan lenne. :)


Ha meg Kazahsztán, akkor nagyon hasonló Magyarországhoz valójában. A GDP 194 országának listájából a GDP is nagyon hasonló és az eberek meg egyáltalán nem olyanok, mint Borat.


52. helyezés: Magyarország (GDP: 210 768 millió USD)


55. helyezés: Kazahsztán (GDP: 181 667 millió USD)


[link]


És így néz ki mint ezen a képeken és viedón...


Almati (Almaty) Kazahsztán legnagyobb városa:

[link]

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=gtvS7QXAYBM

2023. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
románia=
2023. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
48%
*Ceaușescu
2023. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezt az összehasonlítást 15 éve egy blogon olvastam 😅


[link]

nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9


Egyik nap olvastam, a gyulolt ellensegeink rovatot, meg regrol emlekszem rajuk. :D


Kategoriajaban (mert ehhez kell humor, tortenelemismeret, ironia) ez egy klassz blog volt.

Facebookon azt hiszem aktivak talan. De az mar nincs nekem. Viszont par eve ugy lattam osszejottek ismet. - nem teljesen valid info.

nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!