Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megbeszélni a...

Hogyan tudnám megbeszélni a barátnőmmel, hogy ne vegyen részt spirituális guruk fizetős online kurzusain?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem zavar az, hogy spirituális dolgokkal foglalkozik, sőt például a meditációnak rengeteg előnye is van, és még a "vonzás törvényére" is azt tudom monndani, hogy van egyfajta logika mögötte. (No, nem abban hiszek, hogy tényleg bevonzod, hanem, hogy ha közel kerülsz ahhoz, amit "be szeretnél vonzani", akkor jobban észreveszed)


Viszont, legutóbb volt egy majdnem egész napos spirituális előadás, ami ingyenes volt, és részt vett rajta. Az előadásokat innentől mindig ugyanaz a guru, egy bizonyos Sri Akarshana (korábban Eric Ho) tartja. Felajánlott a guru egy ilyen business építést segítő kurzust, aminek az ára az olyan 1 millió Ft közeli magyar forint lett volna. És én próbáltam itt lebeszélni, hogy ez szerintem nagyon scam-szagú, mert valaki, akinek a kezében van a gazdagodás lehetősége, miért dobná el azt magától, hogy még több konkurenst szerezzen magának? Felhozta, hogy szerinte tuti működik, meg Lamborghinije van a mesternek.. De hát, ha ilyen drágán ad kurzusokat, akkor nem csoda, hogy Lamborghinije van. Akkor nagyon boldogságtengerben úszott, és szinte képtelen volt megváltoztatni a véleményét, szerencsére nem vett részt rajta, viszont nem zárta ki a lehetőségét, hogy később feliratkozik rá.


De rengeteg negatív vélemény van fent erről a gururól az interneten, rengetegen hívják scammernek, elég részletesen leírva ennek az oka. Szinte már kultikus egész felépítése.. Hogyan tudnám rávenni, hogy egy kicsit objektívabban nézzen a dolgok felé, és ne hagyja magát átverni?


Pont emiatt érzem rosszul magam minden alkalommal, amikor meghallom azt, hogy milyen esemény lesz a Masterral, de félek leírni a gondolataimat neki, mert úgy érzem, hogy ez árthat a kapcsolatunknak.


Ő: 19/L

Én: 22/L



#probléma #spiritualitás #Eric Ho #Sri Akarshana
2020. nov. 12. 14:57
 1/8 Musztafa Kebab ***** válasza:
Fúú ez aztán nagyon jó kérdés, még éretlen és naiv a barátnőd és gőzöd nincs hogy mentsd meg a saját hülyeségétől, ráadásul az ilyen mesterek szeretik megdugni a csinos lánykákat.
2020. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Musztafa Kebab ***** válasza:
Megy a szent duma aztán csak a pénz meg a pina motiválja őket. Milyen spirituális mester kér ennyi pénzt meg van fullos verdája... csaló g.ci...
2020. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Musztafa Kebab ***** válasza:
a spiritualitás meg a gazdagság üti egymást
2020. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy , beetették mert tájékozatlan alany , fizesse he stb . De erre senki ne adjon kölcsön neki ....
2020. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3# , nem üti . Szerinted csak kepmutató maffiozók csalók alantas arcok lehetnek tehetősek ?
2020. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Musztafa Kebab ***** válasza:
ez a jellemző
2020. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Részben igaz és nagy a kísértés is , de van közöttük sok normál segítő is .
2020. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Musztafa Kebab ***** válasza:
Nagyon kevés eséllyel lehet becsületes munkával boldogulni az életben, én már csak tudom. Sokra általában azok viszik, akiket nem húz vissza a lelkiismeretük. Mint ez a guru, aki 1 millát kér a semmiért.
2020. nov. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!