Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy gyakoroljam otthon,...

Hogy gyakoroljam otthon, egyedül a színészetet?

Figyelt kérdés

Színész szeretnék lenni, elsősorban a színpadi színészet vonz. Pár éve elvégeztem egy kisebb tanfolyamot, de erre nem lehet alapozni, inkább arra volt jó, hogy kicsit belekóstoljak ebbe a világba.

Rengeteget olvasok, szépirodalmat, drámákat, regényeket, verseket, próbálok mindent megízlelni.

Szoktam gyakorolni beszédtechnikát és mimikát.

Most szeretném kicsit kibővíteni az eszköztáramat, szeretnék új feladatokat, gyakorlatokat kipróbálni, hogy addig is tudják fejlődni, míg el nem jutok egy komolyabb képzésre.

Miket javasolnátok, mivel próbálkozzak? Esetleg tudtok valami jó anyagot (könyv, podcast, stb.), ami segíthet?



2023. júl. 28. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2023. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam gyakorolni,hogy pl. elképzelek egy szitu,ami érzelmileg fűtött( pl. szakítás,boldogság,szerelmi vallomás,stb.) ,És megpróbálom a lehető leghitelesebben előadni

( Nem vagyok színész,nem vagyok ügyes,de érdekel,és szívesen csinálok magamnak ilyen kis ,,előadásokat")


Remélem a segítségedre voltam

2023. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NTBS ***** válasza:
100%
Tükör előtt!
dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!