Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefonszammal kapcsolatos...

Telefonszammal kapcsolatos kerdes?

Figyelt kérdés

Nehany honapja megkaptam valaki masnak a telefonszamat a kartyajaval egyutt, igy olcsobban kitudtunk jonni a szamlakkal. De nem ez a lenyeg, hanem hogy azota folyamat jonnek random sms-ek valami vamfizetesrol, aztan hivogatnak hogy tenyleg en rendeltem-e ezt meg azt. Emellett otp-s mobilbankot sem tudok letrehozni mert mar mas hasznalja a szamomat (a bank sem ertette) most meg a tiktok fiokom probaltam ujra kalibralni merthogy torlodott, es a szamommal egy teljesen mas fiokba dobott be...

Hiaba kerdezek meg barkit is senki nem mondhatja/mondja meg hogy ki a volt tulaj (mert hogy ez allitolag titkositott), de neki sem tudnanok szolni hogy torolje a szamot es irjon be mast helyette.


Valakinek otlet hogy mit tegyek? Esetleg fordult mar elo ilyen valakivel?


2023. júl. 29. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A kéretlen SMS -ekkel semmit nem tudsz kezdeni, ne foglalkozz velük. Az én telefonom is ezt csinálja, van rajta SPAM szűrő így nem kapot róluk folyamatosan értesítést. A regisztrációkkal kapcsolatban meg, ha nálad a szám akkor csak te tudod beregisztrálni, vagy újraregisztrálni a számot. Jóformán az előző tulaj van inkább bajban, mert szerintem telefonszám birtokában el tudod venni az accountját, ha nem kapcsolt hozzá emailt is például. Ő nem fogja tudni elolvasni a te számodra küldött biztonsági kódokat.
2023. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

...."Nehany honapja megkaptam valaki masnak a telefonszamat a kartyajaval egyutt, igy olcsobban kitudtunk jonni a szamlakkal"...


Ha ez igaz, akkor ne csodálkozz semmin...szerettél volna nagyon jól járni?..hát nem sikerült.

2023. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy szerezte, ha visszaadsz egy telefonszámot 1 hónap alatt odaadja egy új előfizetőnek a szolgáltató. Ugyanott lenne!
2023. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2# nem én kértem hogy kapjunk egy másik számot, szerintem te sem akarnál havi 20 at fizetni a telefonért úgy hogy rendes netet se kapsz.. jól járunk pénz terén de nem gondoltam volna hogy az előző tulaj egy seggfej és nem írja át a számot a fiókjaiban
2023. júl. 29. 20:07
 5/5 A kérdező kommentje:
1# hát a mobilbankot sehogy sem tudom megcsinálni mert azt írja ki hogy jelentkezzek be a fiókomba, ami persze nincs.. de nembaj jó tudni hogy még a bank se ért hozzá :D
2023. júl. 29. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!