Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rendeltem valamit amihez...

Ha rendeltem valamit amihez el kellett múlnom 18nak minden estben kérnek személyit?

Figyelt kérdés
Elég az ha rám néznek és látszik hogy nem 12eves vagyok?

2023. júl. 29. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérhetik, persze. Az eladó nem akarja hogy megbüntessék, mert nem győződött meg a vásárlási jogosultságról. Mivel a vásárlás nem személyes, így ki lesz terjesztve az ellenőrzési jogosultság a futárra vagy a csomagot átadó ügyintézőre.

Jó kis exploit lehetne, hogy a tizenpár évesek csak életkor bemondásra rendelhetnének piát, és senki nem ellenőrzi azt.


Vagy ne rendelj olyasmit, ami nem a te életkorodnak való.

2023. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyan futárt, aki bármilyen iratot kért volna. Legfeljebb nagyobb értékű csomagoknál(pl telefon) kért személyit. De a piarendelős dolog másképp működik, nem találtad fel a spanyolviaszt. Ha annyira inni szeretnél, rendelj egy pizza mellé 2 doboz sört előre fizetve, az pont nem fogja érdekelni a futárt, hogy hány éves vagy.
2023. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!