Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az antikvarium.hu-n lehet...

Az antikvarium.hu-n lehet könyvekre licitálni is, kb mint a vaterán vagy más aukciós oldalakon. De hiába nézem az aszf-et meg az aukció menetét, vagy én vagyok vak, de nem látom/találom, hogy vajon mennyi időm van kifizetni, ha nyerek egy licitet?

Figyelt kérdés
A vaterán ugye 14 nap. De itt vajon mennyi? Tudja valaki? Nagyon szeretnék egy könyvet, de jelenleg nincs annyi pénzem, mint amennyit rátéve elnyerhetném, viszont hamarosan lesz. Ezért lehet, hogy megkockáztatnám, hogy az enyém legyen a legmagasabb licit, de nem tudom kibogozni, hogy mennyi idő van a nyertes licit leadásától számolva a kifizetés teljesítésére...

2021. márc. 26. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nincs benne, átnéztem most a szabályzatot.
2021. márc. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezért kérdezem :D Én se találtam.
2021. márc. 26. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
A normál könyvnél öt munkanap, elvileg az árverési tételeknél is ez van. Bár amit eddig árverésen vettem náluk, ezen a határidőn belül fizettem ki, így nem tudom, működik-e az új határnap megjelölés. Elképzelhető, hogy szigorúbbak.
2021. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetve, ha jól emlékszem +15% az aukciós jutalék.
2021. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!