Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előre utalással rendeltem egy...

Előre utalással rendeltem egy rucit 4400ft értékben el utaltam de se ruhat nem kaptam se a pénzem nem utaltak vissza ha fel jelentenem tudnának vele mit kezdeni? Vagy ilyen kevés értékű összeggel nem foglalkoznak?

Figyelt kérdés
2023. aug. 1. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, amennyi információt itt megadtál, meg amilyen gondos vagy... e szerint esélytelen.

Még azt se döntötted el, hogy jogi szempontból érdekel, vagy gazdasági, vagy internetes probléma?

2023. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
Milyen platformon történt az adàsvétel?
2023. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem az átverések ennél sokkal magasabb összegnél történnek.
2023. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, mert a kisebb összegre nem mozdulnak úgy a hatóságok.

50eFt alatt csak szabálysértés. Bár mondjuk ezt az egyéb kérdésekben nem kell tudni.

2023. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
És ha tudom? Mit számít? Akkor talán biztos, hogy átverés?
2023. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok csaló kimondottan apró pénzekkel szórakozik, mert azon kevesebbet töprengenek az emberek és ha rendőrségre vagy bárhova mennek, akkor is csak kinevetik, mert nem éri el azt a szintet, hogy foglalkozzanak vele - viszont ha ő kellően sok embert ver át pár ezer forintokra, abból igen nagyot tud probléma mentesen kaszálni.


Nagyobb összegekkel trükközve a megtérülés nagyobb, de a kockázata is nagyobb, hogy nem hagyják annyiban az emberek és emiatt előbb-utóbb a lebukás is komolyabb kockázattá válik.

jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!