Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek az ellen, hogy ne...

Mit tehetek az ellen, hogy ne legyek ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés

Én vagyok az a fajta ember aki mindenen meghatódik legyen az egy reklám egy szép történet más esküvője. Ugyanígy elég hamar elsírom magam akkor is ha szomorú dolog történik.


Egy pèlda egyik ismerősömnek most volt az esküvője kis létszámú lagzi volt nem lettem meghívva, de pont láttam mikor sétáltak a templomhoz és annyira megható volt, hogy nem tudtam nem bekönnyezni. Másik ha mesélnék valakinek valamit amin meghatódtam nem tudom elmesélni, mert elkezdek sírni😂 nem tartom magam gyenge személyiségnek egyèbként, néha jól is esik kisírni magam, de talán valamivel lehet ezt kontrollálni?!


2021. júl. 25. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz más lenni? Érzékeny személy vagy így vagy jó ahogy vagy inkább ilyen legyél mint érzéketlen 🙂
2021. júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valaki híres ember mondta, de nem tudom ki, viszont a tartalmát szívesen idézem:

"A könnyeket nem kell szégyellni, mert azok vagy az öröm, vagy a bánat könnyei. Ha az öröm könnyeit megosztod valakivel, akkor az dupla öröm. Ha a bánat könnyeit osztod me, akor az félbánat".

Én is könnyen meghatódom, ha nem is könnyezem, de elcsuklik a hangom. Nem bánt.

2021. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazán szép gondolat!😊 meghatódtam..najó csak viccelek😂

Köszönöm nektek!

2021. júl. 25. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!