Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ő lenne a koránégető szlovák...

Ő lenne a koránégető szlovák lány?


2023. aug. 12. 23:05
 1/4 Lucifer-666 ***** válasza:

Nem tudom és nem is érdekel. Szomorú, hogy van aki tárgyak miatt emberi életre támadna. Na ezt hívják bálványimádásnak.

De egy olyan helyen ahol konzervbe csomagolják a nőket és be van tiltva a zene, ezt úgysem értik...

2023. aug. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, semmi nem derül ki a linkről. Viszont egyetértek az egyessel, nem csoda, ha valakiben ez olyan indulatokat szít, hogy Koránt égessen, néhány lapra bepakolva egy-egy szelet bacont, hiszen attól jobban ég. Elvakult állatok. Persze ezt nem az összes iszlám vallásban hívőre mondom, beszélgettem már közülük sok normálissal is. Az egyes egyébként elég finoman példálózott, van ott ezekért a "bűnökért" megkövezés, nyilvános kivégzés is bőven, meg persze erkölcsrendészet. És szó sem esett a szélsőséges terrorista szervezetekről, mint például az ISIS. Nem egy videót láttam már sajnos a kegyetlen kivégzési módszereikről, és arra tényleg nincsenek szavak. Mindezt a vallás nevében. Egy könyvet elégetni pedig primitív és értelmetlen dolog. Az min segít? Semmin, csak a delikvens kiélheti az indulatait, anélkül, hogy elolvasná.
2023. aug. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta megtaláltam a Facebook-ját, Adriana Meleková a neve. Elég kemény kiscsaj.
2023. aug. 13. 10:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Bárcsak mi is lennénk ilyen hazafiak/"hazaleányok"!
2023. aug. 13. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!