Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Narutoban mi volt Madara és...

A Narutoban mi volt Madara és az öccse Izuna Mangekyou sharingan képessége ?

Figyelt kérdés
Nem figyeltem akkor vagy elfelejtettem vagy lehet hogy nem is mondták! Nem tudom valahogy nekem ez kimaradt.

2023. aug. 13. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal se madara se izuna sharingan képességét nem mondták el, szóval ez rejtély marad már ha kishimoto nem csinál erről egy rövid mangát a nézőknek
2023. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ!
2023. aug. 14. 09:17
 3/4 anonim válasza:

Elvileg Madara a sharinganjaval vissza tudja fordítani az időt.

Izuna sharinganja pedig hihetetlen részletességgel látta az eseményeket és előre látta az ellenfele lépéseit.

2023. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 ezek csak szimpla teoriák, vannak még bőven hasonlók mint hogy pl madara sharinganja meg növelte az erejét minden feltételben és az is amit leirtál, csak hol izuna esetében mondták hol madarának. Sőt még olyan teória is volt hogy az amaterasu képességet birtokolta izuna és annak megformálását..
2023. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!