Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz a small talk?

Csak szerintem gáz a small talk?

Figyelt kérdés
2023. aug. 21. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Igen, csak szerinted, normálisan szocializálódott emberek szerint nem.
2023. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetésindítóként nem, ennek ez a hagyománya, hogy nem szegezel valakinek a semmiből oda dolgokat. Viszont ha valakivel semmi másról nem lehet beszélni, csak a közhelyes csendkitöltésről, akkor kellemetlen.


Ettől a magázódás sokszor rosszabb. Teljesen feleslegesen akasztja meg a gondolatmenetedet, mikor arra figyelsz, hogy majd milyen speciális kifejezést hova és hogyan illesz be egy mondatba, hogy meglegyen ez a színpadias tiszteletadás.

2023. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én se szeretem, de "muszáj". Hiszen, ha valakivel apró dolgokról sem tudok beszélgetni hogy várhatom el, hogy komoly témákról tudjunk?

Ha zavar tanulj meg beszélgetést irányítani.

2023. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem azért gáz mert olyan mintha kényszer lenne arra hogy beszélgessünk pedig egyikünk se akar
2023. aug. 21. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!