Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg ennyi tételt?

Hogyan tanuljak meg ennyi tételt?

Figyelt kérdés

26.-án vizsgázok és több,mint 20tételt kellene megtanulnom.Arra vagyok kíváncsi, hogy ti milyen módszerekkel szoktatok, mert hiába próbálom magolni egyszerűen nem megy, ennyit meg nem is tudok, addigra nem fogok emlékezni semmire.Meg igazából nem is nagyon rajongok a témáért.Most per pillanat úgy érzem semmit nem tudok, meg se bírnék szólalni :S

Az a baj, hogy nagyon rákészülök, hogy mi lesz ha nem sikerül,pedig tudom h nem kéne :(


2010. okt. 16. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

milyen témában kell ezt megtanulnod? muszáj magolni?

Én annak idején úgy tanultam, hogy minden tétel mellé tűztem egy nagyon tömör, rövid kis vázlatot, hogy miről kell beszélni, és többszöri átolvasás után elég volt csak a kis vázlatot megtanulnom, hogy melyik tétel mit tartalmaz és sokkal gyorsabban és könnyebben ment.

Az is segített, hogy felmondtam a tételeket diktafonra és ha nem volt kedvem már görnyedni felette, akkor hallgattam, közben tudtam mást csinálni és úgy is belém rögződött, olyan, mintha sokszor hallasz a rádióban egy számot, megtanulod. Este is lefeküdtem és hallgattam, úgy aludtam el.

2010. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne tanulj.puskázz.XD
2010. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!