Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszatérő álom?

Visszatérő álom?

Figyelt kérdés
Van egy vissza térő álmom. Volt olyan, hogy egy héten 2x is álmodtam, de olyan is volt, hogy 1-2 hónapig nem. Most sem álmodtam már ezt 2 hónapja. Az álom az, hogy látok egy repülőbalesetet elég közelről, ahogy lezuhan, s felrobban. Álmomban tudom, hogy ezt már álmodtam, s most valóságban megtörténik! Mindig azt hiszem (álmomban) hogy ez most valóság! Nagyon nyomasztó. Legalább 15-17x álmodtam az utóbbi bő 1 évben mi miatt lehet ez? Ültem már repülőn többször is izgulok előtte de szerintem minden normális ember. De hogy ennyiszer álmodom ugyan ezt ugyanúgy csak más helyszínen nagyon nyomasztó érzés
2023. szept. 5. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak visszatérő álmai. Nekem is. Néha nyomasztó, néha kellemes, néha semleges, néha furcsa. Ami közös bennük, hogy én is emlékszem rá, hogy már álmodtam ezt, ezért előre tudom, hogy mi fog történni. Néha az is előfordul, hogy egy már sokszor látott filme csöppenek, amelynek ezúttal én is a szereplője vagyok, de legalábbis testközelből követem az eseményeket. Aztán felébredve rájövök, hogy sosem láttam ilyen filmet.
2023. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Láttál egy bizonyos filmet és beleégett fejedbe.
2023. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem láttam semmi repülős filmet, pláne repülő balesetről
2023. szept. 6. 15:15
 4/5 anonim válasza:
Nagyon durva, de konkrétan nekem is ugyanez a visszatérő álmom van. Előttem lezuhan egy repülőgép, de olyan közel,hogy csaknem látom rajta az embereket. Nálam is van ,hogy egy-két hónapig nem jön elő , de már rengetegszer álmodtam ezt. Azt megfigyeltem,hogy stresszebb időszakban van ez inkább.
2023. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Tenyleg nagyon durva! En is eszrevettem hogy stresszes idoszakban van inkabb, lehet van valamilyen stresszt okozo tenyezo, s le kellene kuzdjuk
2023. szept. 25. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!