Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs kisugárzásuk? Mié...

Miért nincs kisugárzásuk? Miért lesz ilyen valaki?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon ritkán látok ilyen embereket. Nem tudom pontosan megmagyarázni mi ez és miért van ez, de vannak emberek akikre ránézek és semmi kisugárzásuk, aurájuk nincsen. Hiába szugerálom, próbálok valamit kicsikarni belőle, olyanok, mintha tárgyakra néznék rá. Semlegesek. Talán ez a legjobb megfogalmazás.

Még középiskolában volt egyetlen lány a suliban aki ilyen volt, őt többször láttam ugye. Sokan bírták, focizott, menő lánynak számított. Nekem mindig fura érzésem volt a közelében.



2023. szept. 6. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

"Sokan bírták, focizott, menő lánynak számított." <-> "semmi kisugárzásuk"


Ez a két dolog nagyon ellentmond egymásnak.

Lehet a hiba a te készülékedben van.

2023. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van. Valamilyen kisugárzásuk kell hogy legyen, max én nem tudom megfejteni, milyen
2023. szept. 6. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van kisugárzása, megjelenése, az más kérdés, hogy te fejben milyen vagy.
2023. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!