Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs vonzerőm. Nektek van?

Nincs vonzerőm. Nektek van?

Figyelt kérdés
Ferfiak nektek van? Vagy akár nők is irhatnak. Nincs kisugárzásom igy nemvonzom az embereket.mindig én kell kezdemenyezzek ha valamit akarok. Ha én nemkeresek senkit akkor engemse keresnek. Kb levegőnek érzem magam. De arra jó vagyok hogy segitsek meg kihasznàlasra. Megkiszopatásra.senki nemtud negsajnálni vagy emberként tekinteni rám. Ha meghalnak senki se sirna senkit se érdekelne csak akkoris probléma lennék mert drága a temetés.pedig nemártottam senkinek csak annyi hogy nemtudok se jopofizni meg úgy közvetlen barátkozós lenni. De tudok kezdemenyezni vagy beszélgetni ha van akivel talàlok egy közös hangot erdeklődést. De amúgy nemerzem magam fontosnak senkinek és értem nem kàr. Van aki még igy erzi hogy igy viselkednek vele? Nincs vonzerő es kisugárzás? Kort és nemet irhattok.

2020. ápr. 4. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg valami fontos ki nem derül rólam, addig van. Utána K.O. (F38)
2020. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Szarul nézek ki és depressziós vagyok.
2020. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Átérzem a helyzeted

Nagyon sajnallak, nagyon érzem,hogy miről beszélsz

Ha szeretnéd kipanaszkodni magad irj nyugodtan

2020. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem van, a humorom.


A válasz 0%-ban bizonyul hasznosnak

2020. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs. (38F)
2020. ápr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cute_Psychopata ***** válasza:
Nincs 😂
2020. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!