Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a kérdés a fiúhoz szól !...

Ez a kérdés a fiúhoz szól ! Párom telefonjába találtam képeket a farkáról, és mikor megkérdeztem miért? Annyi volt a válasz rá , hogy ha öreg lesz vissza nézze milyen volt, ilyen tényleg létezik ?

Figyelt kérdés
2023. szept. 8. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Beletaláltak a képeket a telefonjába? Azt hogy csináltad?
2023. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Más nőknek küldi.
2023. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csajozik a hátad mögött!Kielégíted rendesen?
2023. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nőknek vagy pasiknak, esetleg mindkettőnek küldi.
2023. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bármilyen betegen hangzik, elég sűrűn néztem már meg a telefonját apró részlettel , nagyon lányokat se követ és nem is beszél velük. A másik kérdésre a válasz hogy kielégítem-e , igen, van olyan ,hogy egy nap kétszer is csináljuk
2023. szept. 8. 13:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De szájjal is?
2023. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, szájjal is kézzel is mindenhogy
2023. szept. 8. 13:34
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát nálunk volt napi 4 is, kérdés, hogy milyen régi a kapcsolat.

Nyilván egy idő után laposodik. Olyankor cserélni kell a tehenet, vagy kell több bika, az utóbbi izgatóan hat bizonyos egyénekre.

2023. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van titkos vágya amit nem teljesítettél!!!
2023. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire fel jönnek az értelmetlen válaszok , tisztába vagyok azzal hogy az elég furcsa dolog, viszont mind a ketten elmondtuk egymásnak hogy mi az amit szeretünk mi az amit nem szeretünk hogyan csináljuk, egyszerűen oka nem lenne arra hogy ilyet csináljon értem arra hogy lányoknak elküldje képben másrészt, már párszor szakítottunk bizonyos okokból de köze nem volt a megcsalásnak mielőtt valaki azt gondolná és minden egyes alkalommal valahogy vissza kerültünk egymáshoz, szóval ha lenne is ilyen lány az életében akkor nem gondolnám hogy ennyire engem szeretne vissza mindig
2023. szept. 8. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!