Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik nem...

Vannak itt olyanok, akik nem táncoltak a szalagavatón keringőt, de szerettek volna?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok például, akinek nem jutott pár, vagy esetleg más ok, ami miatt nem táncolhatott. Nekem még nincs párom. Az osztályban már kialakultak a párok. Külsőst nem lehet hozni és nem is ismerek sok fiút az évfolyamon, de alattunk lévőkből sem.


Nagyon szomorú lennék, ha nem tudnék táncolni, mert már általános iskolás korom óta szerettem volna részt venni a keringőben. Vannak, akik hasonló helyzetben vannak/voltak?



2023. szept. 9. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet külsőst hozni?

Amúgy ilyen esetben 2 lány együtt szokott táncolni.

2023. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hülye indokot adtak arra, hogy miért nem lehet külsős: mert elvileg a fiúk szülei is ott lesznek és csalódottak lesznek, ha nem láthatják a gyereküket táncolni. De szerintem valójában azért, mert akkor mindenki a külsős barátjával/barátnőjével akarna táncolni és akkor már nem is az iskola diákjairól szólna.


Nem hiszem, hogy reális helyzet lenne, ha 2 lány fehér ruhában együtt táncolna. Értem, hogy haladni kell a korral, de ilyet még nem láttam. :D Vagy nem értem mire gondolsz, az egyik fiúnak öltözik?

2023. szept. 9. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A két dolog nem ugyanaz, hogy mindenki azzal táncol akivel csak akar; vagy csak aki táncolni szeretne és nem tud, annak segítséget adnak. Van ahol házon belül oldják meg, és egy alattad lévő évfolyamossal táncolhatsz.

Ne hagyd annyiban, ha szeretnél táncolni.

2023. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérj segítséget. A fiútól, az osztályfőnökétől, a szülőktől...
2023. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem adom fel, még buzgón keresek. Köszi 3-as, de szerintem a suli nem fog ezzel foglalkozni, mert "oldjuk meg magunk", de megkérdezem majd a szervezőt.

Azért írtam ki a kérdést, hogyha esetleg a legrosszabb bekövetkezne.

2023. szept. 9. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én ugyan találtam párt, de nem nekem valót. A keringő még csak egy dolog, de ami utána jöhet... A partybusz miatta állt félre, és én fogtam a haját, hogy legalább azt ne hányja össze. Az afteren elengedtem, voltak ott veszélyesebb emberek is, pl egy herbálos cigi után négykézláb elszaladt a Margit szigeten egy delikvens, 3 óra múlva találkoztam vele a wc-ben, ketten fogták.😂
2023. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De van itt olyan, aki ténylegesen nem tudott táncolni, de szeretett volna?
2023. szept. 10. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én


Nem jutott pár


Nem is táncoltam


Már 27 éve volt, sosem jutott eszembe azóta, nem vágott földhöz

2023. szept. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!