Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek azzal a sráccal,...

Mit kezdjek azzal a sráccal, aki nem jött el a szalagavatónkra, pedig vele táncoltam volna? Az utolsó pillanatban hagyott cserben

Figyelt kérdés
A szalagavató napján közölt, hogy nagyon sajnálja, de beteg lett és így nem tud eljönni (de a barátnőjéhez betudott jönni a városba). Szóval eltudom képzelni, hogy mennyire lehetett "beteg". Következő héten már jött suliba és semmi baja nem volt. Azóta egy szót nem szóltunk egymáshoz. Még csak bocsánatot se tudott kérni szemtől-szembe.

#szalagavató #szarpartner
2021. dec. 27. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Lehet a csaja kavart be, hogy nehogy már a pasija táncoljon valaki mással... Amúgy nem volt szép tőle, de nem tudsz mit csinálni.
2021. dec. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Neked a sráccal semmit nem kell kezdeni.

Haragudni úgy haragszol, ahogy nem bánod, de nekem nem lenne ennyi energiám. Vannak fontosabb dolgok. Pl a tanulás.

2021. dec. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem teljesen érthető a haragod. Ez gerinctelen, gyáva dolog volt így. - Mondom úgy, hogy én nem táncoltam, mert abszolút nem érdekelt a dolog. De aznap lemondani, az nagyon gáz!
2021. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
75%
Biztos nem volt kedve hozzá. Én is visszamondtam annak idején (több, mint 25 éve volt) és kimaradtam a szalagavatótól érettségire és egyetemi készülődésre hivatkozva.
2022. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!