Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaza van a barátnőmnek?

Igaza van a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Az volt hogy van egy közös meleg fiú barátunk és nála aludtunk én meg mosom a hajam és véletlenül nem zártam el a vizet erre meg elkezd velem izelni hogy pazarlom a vizet és mekkora önzőség volt tőlem hogy előbb élményem fürdeni amikor ő elvileg mondta hogy előszor akart menni de én nem emlékeztem ilyenre. Meg bármit modnok kigunyol, nem hagyta hogy megfesuljem gyorsan q hajam és azt vártam hogy kijöjön a fürdobol és mondta hogy mert nem fésültem meg a hajam az ablak üvegben vagy én tényleg ennyire életképtelen vagyok.Meg vettem 2 könyvet és megszolal hogy azért vettem könyvet hogy elmondhassam hogy olvasok. MEG van hogy 6an itt alszunk és én legkésőbb 8kor felkelek meg a többiek 1 ig alszanak és olyankor eljovok haza mert nem keltem fel őket meg mit csináljak ott és az is probléma neki és azon gunyolodott hogy megint elmegyek meg ,elmegyek az első induló vonattal haza. Meg bearulom anyukámnam hogy gonosz velem és ott nevetett

2023. szept. 10. 02:50
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen
2023. szept. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem!
2023. szept. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt nemveszi észre hogy gonosz velem?
2023. szept. 10. 06:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy a barátnőd?
2023. szept. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit szívtatok?
2023. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell odamenni és kész.
2023. szept. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nehéz velük, akkor legközelebb gyere át hozzám zuhanyozni és hajat mosni. Itt nem fog senki kigúnyolni.
2023. szept. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Azt nem csodálom, hogy kinevetnek.
2023. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de a leírásod alapján ez a lány NEM a barátnőd! Aki így viselkedik az semmiképp.
2023. szept. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Mi abba a gonoszság, ha szól a vízért?

Mi abban a rossz, hogy hajadat fürdőn kívül is meg tudod oldani, holott mások pl fürdenének, amit egy konyhai mosogató csapban nem tud csinálni stb...


Először gondolkodj már józan paraszti ésszel!


Nálunk, ha többen vagyunk odafigyelünk ezekre.


Az, hogy előbb lelépsz, mert nem akarsz fetrengeni, ülni délután 1-ig - nos, ez az egyetlen logikus dolgod.


Hisztis, érzékeny vagy.


Ha ennyire zavar pl, hogy kell neked tükör... Vannak tök jó összecsukhatók. Nekem is van utazásra.


Bár egy kivasaláshoz vagy összefogáshoz tükör se kell.


Legyél rugalmasabb és ne legyél cukorból.

Különben felnőtt korodban lehet eret vágsz. XD

2023. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!