Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért anyu segít mindenkin?

Miért anyu segít mindenkin?

Figyelt kérdés
Az unokatestveremet befogadta aki elvált,a 6 éves gyerekét is hordja az iskolából. Másiknak adott kölcsön mert fizetnek más helyett lakáshitelt meg az anyós komoly beteg. Az ujsaghordo nőnek nak is ad mert a házára hitel van amit alanya helyett fizet rá es a lanya nem dolgozik.
2023. szept. 11. 14:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Ennek is ad kölcsön mert van lakás kilátásba és mivel kemót csinál nem tud hitelt felvenni. Meg elvált és egyedül nem tudná állni a bankot meg megélni a gyermekkel. Gyerektartás nincs mert az apja egyéni vállalkozó és mindennap találkozik a gyerekkel hogy ne is kelljen fizetni. Az a férfi már egyszer elvált és tudja hogy csinálja hogy ne fizessen gyerektartást. Engem az zavar hogy ezeken segít anyu. Főleg a nőn. A másik unokatestvéremben jobban hiszek hogy egyszer visszaadja a kölcsönt mert annak teljes családja van és manager állásban dolgoznak meg tőle korábban is kaptunk bútorokat, ruhákat meg ágyneműt és konyhai gépeket. A lakásban ahol vagyok is az az ágynemű van ami tőle van és azok a konyhai gépek. Tehát őt gondolom hogy visszaadja elobbutobb pénzben vagy ad mást helyette. De a nőt 4 éves korom óta irigylem mert már akkor láttam a köztünk lévő különbséget. Még már akkor éreztem hogy ha akkora leszek mint ő semrszek olyan okos. Soha nem tudtam vele kijönni éppen ezért. Gyomoridegem volt már óvodásként mikor mentünk hozzájuk. A nő 2 évvel és 6 hónappal idősebb nálam, lehet azért is irigylem mert korban közel áll hozzám és okosabb. Nem értem miért segít anyu a testvére gyerekein. Ha anyu nem lesz és én kerülnek bajba akkor rajtam nem volna ki segítsen. Miért nem erre gondol anyu.
2023. szept. 11. 14:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, te mennyire vagy bajban?
2023. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most nem vagyok bajba de leszek ha anyu meghal. És olyan jó ember nincs több mint nt anyu. Pont a család segítene aki rászorul? Hogyan segítene ha egyszer anyu segít rajtuk? Még miért segítenének ha anyu segített rajtuk nem én.
2023. szept. 11. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Önállósodj! Mindenkinek magának kell megteremteni a dolgokat normál esetben.

Miért lennél bajban?

Elmész dolgozni, lesz kereted és megtanulod kezelni azt.


Addig pedig legjobb lenne, ha karriert építenél és nem irigykednél másokra. Stb.


Anyud pénze, anyud dolga, nem a tied.


Vannak anyudhoz hasonló jó lelkek, akik akkor is adnának, ha már nincs mijük.


Az más kérdés, hogy kihasználják-e vagy sem. Ez viszont anyud döntése, felelőssége stb.

2023. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy kihasználják e. Az ujsaghordo nőnek addig nem.ad anyu ujta míg vissza nem adta. A fiú unokatestvérem mindig adott nekünk ruhákat. Sokszor egzekrs bútorokat is, egy olyan szekrényt is ami faragott meg székeket, asztalt, fotelt és a lakásokba az összes háztartási gép meg ágynemű tőle van. Benne még lehetbitbi hogy viiszaadja mert managerek a feleségével.

Az elvált nővel van baj akit anyu befogadott. Nekem az a bajom hogy anyu befogadta. Azt jobban sajnálom mint azt hogy anyu kölcsön ad neki penzt és elmegy végre a francba. Csak már menne a fenébe az új lakásba. Sokszor azt se bánnám ha vissza se adja anyunak azt a több mint nt 10.000 eurót csak neakjon anyunak. Én akar 100.000 eurót is odaadnek érte illetve kidobnek az ablakon csak ne lakjon anyunál annyira de annyira gyűlölöm. Bármennyi pénzt megérne nekem hogy elmenjen harajtam múlna. Az unokatestvérem nem akarja ingyenha emvissza akarja fizetni csak nem tudom hogy lesz ez ha csinálja a kemót. Én nem tudom mi afenenek kellett magánorvos meg magankorhaz neki. Az államiba szeptember elején megműtötte volna a doktornő ingyen és ki se pakolta volna. De némi 3 nap alatt orvost kellett ketessenrs magankorhazba menjen ahol minden pénzbe kerül.

2023. szept. 13. 14:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg kellett volna várja a szeptembert és az állami kórházban mutsek meg ahol nem kellett volna fizessen. Én sajnálom azt a pénzt amit rakoltitt meg amit a kemóra költ. Az államiba minden ingyenvolna és akkor tudná anyunak fizetni a torlesztit. Anyunak tetszik hogy nem.az államiba menr méhnyakrákkal hanem hatabb műtéttel magát a magán kórházba. 3/4 kategóriája volt júliusban. Na de akkor is nem lehetett volna várni és ingyen megműtik az állami kórházban? Neki 3 nap alatt kellett orvost keressen a magankorhazba. Én ha rákos volnék de nem leszek biztos hogy nem mennek magankorhazba. 400 lej csak a koszt naponta. Hülye nem vagyok hogy pénzért kezeltesem magam mior az államiba I gyen is megkapom. És ha nem kapok kávét minden reggel akkor mi van vagy ha rosszabb a koszt? Van kaveautomata meg azt eszemamut szeretek,ha csak.a kenyeret akkor azt. A kezelés meg ugyanaz.
2023. szept. 13. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!