Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítenél valakin? Miért nem...

Segítenél valakin? Miért nem segít mindenki csak 1 családnak némi élelemmel? Szörnyű azt hallgatni, hogy mennyi gyerek éhezik, még így karácsony tájékán is.

Figyelt kérdés

Gondoljatok bele, mi lenne, ha ti nem tudnátok enni adni a gyermeketeknek!


(Olyan hozzászólásokat nem kérek, hogy "ők tehetnek róla", mert a gyerekek biztosan nem hibásak!)


Nekem sincs sok pénzem, így azzal tudnék segíteni, amiből sok van itthon!


Van itt olyan kisgyermekes család Hódmezővásárhelyről, aki szívesen elfogadna tőlem ezt-azt? (Mondjuk én főleg csokoládét tudnék adni, de a gyerekek biztosan díjaznák.)


2009. dec. 19. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sok női ruhát tudnék adni egy 160 cm magas,molett nőnek.Egyetlen szervezet sem veszi át,csak akkor,ha helyükbe viszem.Mivel nincs kocsi a családban ez nem megoldás.Teljesen jó,alig hordott ruhái a lányomnak,sajnálom kidobni.
2009. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A társadalom úgy működőkées(nem tökéletes) ahogy van.Ez nagyon érdekes dolog, ugyanis minden összefügg mindennel.Az a ha egy dolgoz változtatsz sok más is változik vele együtt.Ha nem lennének szegény, éhező emberek akkor megszünnének a különböző alapítványok segítő szolgálatok stb, és sokan munka nélkül maradnának...Szomorú dolog de magyarországon nincs olyan nagy éhezés mint ahogy azt a média állítja.És sok dolog másként van mint ahogy azt a hiradóban stb-ben látni... amikor a mocskos cigányok teszik magukat h mennyire szevednek és nincs pénzük ételre stb stb.Ezek ellenéze mégis isznak vagy cigiznek stb...
2009. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem én, szegénység mindig létezett és létezni is fog...

Azonban úgy gondolom, hogy tényleg vannak olyan emberek ebben az országban, akiknek segítségre lenne szükségük.

2009. dec. 19. 22:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Szép elgondolás a régi kabátokat, ruhákat, könyveket el szóktam vinni valamelyik szervezetnek. Kaját is vinnék de sokszor üres margarinos kenyeret eszek hogy a főtt ételből mardgyon a többi családtagnak is meló mellet.
2009. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Segítenék én, de a havi 28ezremből örülök hogy élek még.
2009. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem 1 olyan családot ismerek, ahol nincs mit enni, de cigire és piára futja. Hogy van ez?
2009. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mintha írtam volna, hogy ilyen magasröptű véleményeket nem kérek... :S Tudod az a baj, hogy manapság egyre inkább nem ez az általános, hanem az, hogy tényleg nincs mit enni. Dehát könnyebb csukott szemmel járkálni, és azt mondani, hogy bagóra meg piára költik. Persze van ilyen is, csak egyre kisebb az aránya. Sok olyan család is bajban van, ahol nem isznak, nem cigiznek.
2009. dec. 19. 23:49
 8/9 A kérdező kommentje:

3.: Én az ilyen szervezetekben nem igazán bízok... :S

4.: Egyértelmű, hogy te nem tudsz adni, de az a baj, hogy akinek lenne miből, az sem ad.

2009. dec. 19. 23:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Adni tudnék, csak nekem is kell.
2009. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!