Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teendő ilyen esetben?

Mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baráti társasággal béreltünk helyet egy éjszakára. Szóbeli megegyezés volt csak az értékek esetleges károsodásáról. Történt valóban kár amit egyikünk okozott, de a tulajdonos nem beszélt meg velünk semmit, azzal kapcsolatosan, hogy mit cserél, mit vesz, hogyan vesz, hanem elküldte nekünk a számlát, ami egy teljes asztallap csere, holott a mi kárunk felületi karcok voltak, egy adott részén az asztalnak. Ezenfelül kárnak titulált egy sáros felületet a falon (vihar volt, mi nem mentünk kívülre) és egy lecsapott szúnyogot megint istentudja a háznak melyik részén. A buli után kitakarítottunk magunk után. (persze tudom hogy neki még fertőtleníteni kellene stb..)

Úgy érzem, nem arányos a számla a mi kárunkkal.

Illetve többünknek volt kiütése (ágyipoloska?) utána, és egeret is láttunk futkorászni az alsó szinten.

Az egész nem fair, mintha csak ránk akarná sózni a több tízezres számlát, és nem tudjuk milyen szabályok érvényesek, mert a karcokat még alapesetben is álltuk volna azon a részen, de ezután fura az egész szituáció.

Kérlek segítsetek, mert kezdek belebolondulni ebbe a helyzetbe.



#kár #bérelt #kártevők #Airbnb #berelt haz #szóbeli megegyezés
2023. szept. 11. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
88%
Az a teendő, hogy legközelebb nem viselkednek úgy, mint az állatok. Egész világot körbe jártam de sose kaptam ilyen számlát.
2023. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!