Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ha valamit elképzel...

Igaz, hogy ha valamit elképzelsz és csukott szemmel csinálod, akkor olyan érzés, mintha tényleg csinálnád?

Figyelt kérdés
Én hiszek ebben, csak néha elég hülye következményei is lehetnek. Tegnap beültem a kertbe, elképzeltem, hogy Bugattit vezetek meg driftőlök, azt a valóságba közben csak ott rángatóztam a kertben, meg feküdtem, mint egy szerencsétlen, azt a szomszéd a kerítés felő átszól, hogy nekem meg mi a franc bajom van, mondom Bugatti, érted Bugatti! Erre meg le hülyézett, azt visszament az udvarára. Ti már próbálkoztatok ezzel, hogy elképzeltek valamit, azt csukott szemmel csináljátok? Lett következménye?

#következmény #szomszéd #elképzelés #Bugatti #Ti is csináljátok #Jó cucc
2023. szept. 12. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2023. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha így működne akkor mindenki így verné ki otthon!
2023. szept. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerinted nem így működik? Írd meg, hogy miért nem
2023. szept. 17. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell megírni. Mint mondtam ha így működne akkor ez a világ teljesen más hely lenne. De amúgy ha van bármennyi fogalmad a világról akkor tudod hogy ez nem működik. Ha kicsit értelmesebb vagy akkor meg tudod fogalmazni azt is hogy miért. Ehhez nyilván kellenek azok az általános ismeretek hogy hogy alakulnak ki a különböző érzetek az agyban, és hogy ezeket te nem tudod reprodukálni, főleg akkor ha nem is találkoztál velük... Még az álom és a meditatív tudatos álom is közelebb van hozzá mint bármi más, de még azok is csak töredék. Megnézni egy háborús filmet vagy harcolni a fronton az is két totál más helyzet és a Call of Duty se olyan... Nem is értem miért kéne ezt ragozni.
2023. szept. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!