Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki találta ki ezt a kifejezést...

Ki találta ki ezt a kifejezést hogy "konteós"?

Figyelt kérdés
Ha valaki úgymond "out of the box" gondolkozik az most már hagyományosan konteós idiótának van bélyegezve. Ez mitől lehet? Úgy értem miért alsóbbrendű aki sem nem baloldali sem nem jobboldali? Mert ugye azt elég nehéz tagadni, hogy mindkét oldal eleget hazudott már a népnek. És most is hazudnak. Akkor nem mindegy ki mit hisz?

2023. szept. 21. 06:21
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

Nem értem mi bajod. Olyan mintha haragudnál valamiért. Ha bosszantalak, ne válaszolj, ilyen egyszerű.

Nem "néhány jel" van. Nem én vagdalkozok ilyenekkel hogy hülye, idióta stb, hanem az az úgynevezett "99%" (ami egyébként már régen nem annyi hanem inkább talán 80 és gyorsan csökken!) akik nem hajlandók vagy képtelenek arra, amit angolul úgy mondanak hogy "think out of the box".


Ha képtelen vagy értelemes ember módjára vitázni (habár magadat már nemtom hányszor annak aposztrofáltad itt), szarkazmus, gúnyolódás nélkül akkor tegyél egy szívességet és lépj tovább. Értelmes emberek véleményére vagyok kíváncsi. Köszi.

2023. szept. 22. 18:10
 12/55 anonim ***** válasza:

Nem tudod hányszor, mivel nem látod kik írnak és hány hozzászólást. Akkor viszont ne kezdj el személyeskedni, mert én a konteós idiótát a te kérdésedből idéztem, a te szóhasználatod vagy definíciód volt. Ha magadra értelmezed a kérdést, akkor kizárásos alapon te vagy az, aki mondhatták. Csak ugye nem merted egyes számban kiírni, helyette úgy beszélsz harmadik felekről, hogy közben a saját mondókádat adagolod bele.

Úgy nem is lehet értelmesen megbeszélni semmit, ha meghúztad a határt, hogy az "1%" a normális és a "99%" hülye, majd kizársz mindenkit aki nem a te konteós buborékodba tartozik.

2023. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:

Akkor, ha már ennyire szeretsz engem idézgetni, hadd idézzelek most én téged:


"Biztos hülye a világ 99%-a..."


Ezek után az én számba akarod adni! :D


Te nem politikus vagy véletlenül? Vagy újságíró? :D

2023. szept. 22. 18:51
 14/55 anonim ***** válasza:
De, mindkettő. Ez nem idézet, hanem kiragadtad a szavakat a kontextusából, miközben nem ezt írtam. De azt is írtam, hogy érdemi beszélgetésre nem alkalmas, aki a másikból csak hülyét akar csinálni más eszközök vagy érvek hiányában.
2023. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:

Hehe.


Hát bizony vigyázni kell hogy az ember miket ír, vagy mond! Pláne ha utána a másik szájába akarja adni!


Na, csak hogy tisztázzuk!


Én egy szóval sem mondtam hogy bármelyik fél "hülye" lenne. Mindössze annyit mondtam hogy a mainstream hívők hajlamosak magukat tévedhetetlennek hinni és "leidiótázni" a másképp gondolkozókat.


A "hülyézést" Te kezdted, ezzel a mondatoddal:


"Biztos hülye a világ 99%-a..."


Innentől kezdve mindegy milyen kontextusban volt.


Nekem egyébként számos érvem van. Különben nem írtam volna ki a kérdést. De TE nem kérdezted az érveimet... Ezzel búcsúzom is Tőled és kérlek ha mégis kommentelsz ez alá a kérdés alá légyszíves jelezd, hogy Te vagy az, hogy ignorálhassam.


Csá.

2023. szept. 22. 19:31
 16/55 anonim ***** válasza:
Most már látom hol a gond. Nem én írtam a 9-es választ, de az én hozzászólásomra a válaszokat neki címezted abban a hitben, hogy vele beszélsz. De mindegy, mert ebből is csak vég nélküli szófosás lenne, ha most itt nem állunk meg.
2023. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

Ja, igaz. Nem Te írtad a 9-est. Te csak megvédted a 12-es kommenteddel:


"Úgy nem is lehet értelmesen megbeszélni semmit, ha meghúztad a határt, hogy az "1%" a normális és a "99%" hülye, majd kizársz mindenkit aki nem a te konteós buborékodba tartozik."


Pedig én senkit nem zártam ki. Mint írtam, nem én kezdtem a "99%" marháskodást.

2023. szept. 22. 19:59
 18/55 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 9-es, csak ugye elküldtél, mert nem tételesen cáfoltam, vagy elemeztem az érveidet. Szóval csak óvatosan ezentúl a válaszok címzésével anonimok esetén :)
2023. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
És milyen jól tettem hogy elküldtelek! De hiába, megint itt vagy! :D
2023. szept. 22. 20:11
 20/55 anonim ***** válasza:

Nincsenek mainstream "hívők".

A konteós "alternatív" híroldalak kedvelői szokták ezt a jelzőt ráaggatni azokra, akik nem szopkodnsk be minden hülyeséget ami szembe jön velük a neten.

A konteók 99%-a tele van logikátlansaggal, önellentmondással, ferdítéssel, félremagyarázással.

Aki normális az észreveszi ezeket.

Aki síkhülye, az meg képtelen ezeket meglátni.

A vicces az, hogy ezen utóbbiak tartják magukat "felébredteknek" és ezek akarnak másokat ébreszteni :D

Ezért vannak lenézve az ilyenek de szerintük mindenki hülye, csak ők helikopterek...

2023. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!