Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki találta ki ezt a kifejezést...

Ki találta ki ezt a kifejezést hogy "konteós"?

Figyelt kérdés
Ha valaki úgymond "out of the box" gondolkozik az most már hagyományosan konteós idiótának van bélyegezve. Ez mitől lehet? Úgy értem miért alsóbbrendű aki sem nem baloldali sem nem jobboldali? Mert ugye azt elég nehéz tagadni, hogy mindkét oldal eleget hazudott már a népnek. És most is hazudnak. Akkor nem mindegy ki mit hisz?

2023. szept. 21. 06:21
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

A másik dolog, ami jellemzi az ostobákat, hogy azt fogadják el igaznak ami belefér az agymnésükbe és minden mást hazugságnak neveznek, ami nem fér bele.

Forrástól függetlenül.


Ugye alap, hogy az összes politikus korrupt és hazudik.

Persze ha olyat mond mint amit te belinkeltél akkor az biztosan igaz, hiszen hozzápasszol a nézeteidhez.

Hogy is van ez kérem?🤣🤣

2023. okt. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:

Nem vitatom, a politikusok sokszor maszatolnak, kamuznak, de itt nem erről ment a vita, ezt csak mellékesen jegyezte meg. Viszont nem valószínű hogy hazudott, mivel nyomozati anyagokra hivatkozott, amit elég könnyű ellenőrízni. De nem csak Rétváritól lehet ezt tudni, más források is vannak. Azért ezt linkeltem be, mert Rétvári Fideszes, tehát nem hinném hogy konteópárti.

Biztos én vagyok ostoba, mert szerintem ingyen még az embercsempész sem dolgozik! :D

Na, most "bontom a vonalat"...

2023. okt. 10. 09:35
 43/55 A kérdező kommentje:

"A különbség az, hogy amíg aki nem fizetett mert nem volt pénze, az vegiggyalogolta a távot"


Hát ezen szétröhögtem magam! :D


Ahol meg tenger volt ott meg többszáz Km-t úsztak mi?! (Mert hiába terelsz, én nem a Szerb migránsokról beszéltem - még országokat is írtam, hogy ne tudd félreérteni!)


Tudod mi vagy Te? Egy buta. És amiket mondasz, hogy milyenek a konteósok az sokkal inkább Rád jellmező. Terelsz, maszatolsz. Bárki megmondja, aki visszaolvassa ezt a vitát. Bizonyítékokat követelsz, miközben már az elején tisztáztuk hogy a konteó attól konteó mert nem lehet bizonyítani.

Buta vagy de nem bántlak. Nincs értelme a további vitának, nem ez volt a célja hogy én bizonygassam hogy márpedig ez vagy az a konteó igaz vagy sem. Itt a vége, amit mostanól írsz nem olvasom, értelmetlen időpazarlás lenne. Vannak menthetetlenek és kész. Ez van.

2023. okt. 10. 10:18
 44/55 anonim ***** válasza:

Szíríából száraz lábbal el lehet jönni idáig.

Földrajzból is megbuktál? 🤣

2023. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:

Lampedusa-ba csónakokon érkeztek, 12ezren pár nap alatt. Ezekről miért nem beszélsz??? No meg a napi többezer ami UK-be érkezik... Oda is száraz lábbal lehet eljönni mi?


De ha a Szerbián keresztül érkezőkről akarsz beszélni akkor nézd meg ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=8M7KiyUEjhU


Szegény migrik a sok gyaloglás közben nyilván csak úgy az út szélén eldobálva találják a létrákat, erővágókat, géppityukat... Amikkel a csempészek egymást lövöldözik. A csempészek nyilván azért a pár fityingért lövik egymást halomra, amit a csóró migránsok adnak nekik...


De hagyjuk, már rájöttem: te nem buta vagy hanem egy troll... Itt trollkodsz, mert nem nőtt ki a farkad és itt próbálod kiélni magad... :)

2023. okt. 14. 10:55
 46/55 anonim ***** válasza:

És?

Mit akarsz azzal bizonyítani, hogy Afrika felől tízezrek csónakáztak olaszországba?

Te azt állítod, hogy az összes embercsempészt valami titokzatos háttérhatalom fizeti, ami ordas hülyeség.

2023. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

46, " ami ordas hülyeség."..


Na, hát ez hathatós vitaérv! :))))

2023. okt. 18. 21:06
 48/55 anonim ***** válasza:

Pont fordítva.

Azt kéne bizonyítani, hogy valamiféle titokzatos háttérhatalom fizet minden embercsempészt.

Mert ezt csak úgy kijelenteni minden, csak éppen nem érv, tehát ordas hülyeség...

2023. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát minden "ordas hülyeség" amíg nincs bizonyítva. Akkor a gravitáció is "ordas hülyeség" volt, míg Newton be nem bizonyította, hogy létezik igaz?


Van valami más is a tarsolyodban ezen a két szón kívül? Egyáltalán tudsz normális érveket felsorolni? Mert az hogy "ordas hülyeség" az óvodás szint.

2023. okt. 19. 09:01
 50/55 A kérdező kommentje:
Egyébként vannak bizonyítékok. Nem linkelek semmit, mert tudom hogy nem fogod elolvasni, viszont rá fogod vágni a kétszavas szótáradból hogy "ordas hülyeség". :D
2023. okt. 19. 09:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!