Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tifani cigányos név?

A Tifani cigányos név?

Figyelt kérdés

Kérlek ne kanyarodjunk el a témától, nem a romákkal való viszonyotokra és kapcsolataitokra vagyok kíváncsi, hanem hogy erről a névről mi jut eszetekbe.

Ha vigasztal, én is roma vagyok, és nem szeretnék cigányos nevet adni a kislányomnak.


2009. jan. 2. 11:15
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
Hát engem Jessicának hívnak ami angol név mivel apum angol ( de ez most nem fontos) és a dzsesszika magyarosan ( hülyén hangzik áháh) az szerintem egy idióta név. Az a Jessica angol kiejtése itt meg a magyaroknál külön név! ( már bocs magyarok)
2011. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Engem is Tifaninak hívnak és nem vagyok roma származású (mondjuk hófehér bőrömmel, amit a nap sem fog meg, le se tagadhatnám). Én szeretem a nevemet, egyetlen bajom vele, hogy alig tudják leírni az emberek (a vezetéknevemmel együtt meg pláne). Szerintem nem cigányos, mondjuk én eddig magamon kívül még csak 2 Tifanit láttam, mindkettő roma származású volt. Ha tetszik neked ez a név, nevezd el így a lányodat (mondjuk ahogy megnéztem a kérdés dátumát, szerintem már adtál neki nevet :) )
2016. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Hmm.. nekem Tifani a nevem, egyszer sem kaptam meg azt hogy, cigányos, vagy gagyi lenne a nevem. A tanárok egyszerűen imádják, mindig ha új helyre megyek megemlegetik, hogy milyen szép és különleges.
2019. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!