Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek 2023-ban gáz ha...

Szerintetek 2023-ban gáz ha egy lány “vall szerelmet” egy fiúnak üzenetben?

Figyelt kérdés
En 18 eves vagyok a fiu pedig 20, egy iskolaba jarunk, egy ideje bejon es nekem ugy tunik ez kolcsonos dzoval gondoltam tisztaznam a dolgokat vele, mit gondoltok?

2023. okt. 5. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy lány szerelmet vall egy fiúnak, abszolút nem gáz. Viszont üzenetben ilyet írni személytelen és bizony elég gáz. Ha úgy érzed kölcsönös, akkor mitől félsz? Nem kell rögtön rázúdítani az érzelmeidet, szimplán közeledj felé, üljetek be néha valahova, beszélgessetek, majd alakulni fog a dolog.
2023. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyenjogúság van.
2023. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, megtettem, de sajnos visszautasitott
2023. okt. 6. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos ilyen is van.

De legalább eldőlt, és választhatsz mást.

2023. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem furcsa ha lány ír mondjuk az kicsit igen hogy üzenetben mert az elég személytelen
2023. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Sajnálom, hogy elutasított...de legalább tudod.

Szerintem jól cselekedtél, így továbbléphetsz.

2023. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
figyelj, szerintem abszolút nem gáz szerintem az még vonzó is ha egy lány kezdeményez
dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!