Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valaki jobb sofőr egy...

Lehet valaki jobb sofőr egy mentősnél?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mármint úgy értem, hogy nyilván vannak kivételek, de egy mentősofőrnek minden váratlan helyeztre fel kell készülnie, tökéletesen kell improvizálnia és a megkülönböztető jelzés miatt egyfajta teher és felelősség is van rajta.Szerintem nincs náluk jobb sofőr.Egy buszsofőr vagy egy kamionos sem érhet a nyomukba.Legyen szó 2 év vagy 20 év mentős tapasztalatról.Ti hogy látjátok?
2023. okt. 5. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy látom, hogy a "jó sofőr" definíciója nem igazán egyértelmű. Szerintem például egy átlagos, közepes raliversenyző is sokkal jobb sofőr, mint egy top mentősofőr. Sőt, még a "mentősofőr" kifejezés sem egyértelmű, mert attól, hogy valaki elvégezte a tanfolyamot és levizsgázott, még nem lesz tapasztalt - míg egy mezei kamionsofőr aki húsz éve a pályán van, már sokat megélt.

Szóval amíg nem definiálod egyértelműen és egzaktul, mit is értesz "jó sofőr" alatt, addig a kérdésed nem megválaszolható, sőt értelmetlen.

2023. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy csak annak értelmetlen, aki nem végezte el a 8 általánost sem...
2023. okt. 5. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Értem, tehát ha nem értek veled egyet, akkor lehülyézel és lepontozol.

Gratulálok, felnőtt emberhez méltó viselkedés.

2023. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felnőtt
2023. okt. 5. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Sejtettem, de mégsem hülyegyerekezhetlek le, mert törölnék. Így pedig te magad megtetted.
2023. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem,hogy hülyegyerek vagyok te bohóc.Te forgattad ki a szavaimat
2023. okt. 5. 23:09
 7/9 A kérdező kommentje:
* mondtam
2023. okt. 5. 23:09
 8/9 anonim ***** válasza:
:D
2023. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, pont ennyi az értelmi szinted.
2023. okt. 5. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!