Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyukám azt mondja hogy ha...

Anyukám azt mondja hogy ha megtudná a gyám hogy Madárpókokat tartok és Argentin Csótányokat tenyésztek akkor elvennék tőle a kisgyereket akit kivett mert nevelő szülő és börtönbe kerülnék én is és ő is ez igaz?

Figyelt kérdés

2023. okt. 8. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Minden esély megvan rá.
2023. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Börtönbe mi alapján? Ha nem tudsz megfelelő körülményt biztosítani, legfeljebb nem leszel jogosult az örökbefogadásra, mert a környezettanulmányon megbuksz. Ezért nem csuknak le, és semmi másért sem, amíg nem veszélyezteted annyira a gyereket hogy baja esik.

A madárpók sem a sarokba szövi a hálóját, hanem nyilván megfelelően zárt élettérben van tartva, ahogy a csótány is. A kedvtelésből, saját élettérben tartott csótány nem egyenlő a higiéniai körülmények miatti csótányszaporulattal. Mindkét esetben el van zárva az illetéktelen hozzáféréstől az állat. Ennyi erővel macskát is tilos tartani, mert ha megkarmolja az őt nyúzó gyereket, sérülést okoz.

2023. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A pókjaim terráriumban és dobozban vannak nem tudnak kimászni és a csótányok is és ha ki is másznának akkor sem marna rá egy kisgyermekre nem veszem kézbe a pókokat semmi ilyesmi én csak tartom őket a csótányok sem szaporodnak el a házban felelősséggel csinálom ezt az egészet de anyám mindig azt mondja hogy ha megtudná a gyám akkor elvennék tőle a gyereket akit kivett
2023. okt. 8. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem tartják elfogadhatónak ezen állatok tartását simán elvehetik tőle a gyerkőcöt s a jogot, hogy gondviselő lehessen.


Őket kellene megkérdezned név vélkül egy olyan telefonszámról, amely regisztrációs adatai nem tartalmazzák pl a lakcímeteket, neveiteket.


Nem harapnak, válaszolnak mindenre, kérdezd őket.

2023. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Ui. : szerintem ő maga irtózik tőlük és túlzásba esik.


Én se tűrném ezen állatokat a házamban.

Kipaterolnám őket, ha pedig nem akarnál megválni tőlük, téged is kiraknálak.


De mondom: kérdezz megfelelő helyen, majd érvként felhozhatod a szóváltáskor, hogy igaz-e az állítás vagy sem.

2023. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor lehet veszélyes, ha veszélyes állatnak minősülnek ezek. Egy csomó gyerek nevelkedik egy háztartásban pl. pitbullal, mégse veszi el őket a gyámügy.

Ha mégis kifogásolhatónak tartják, akkor se a gyerek elvételével indítanak, hanem kötelezhetik a szülőt, hogy ne tartsa a gyerekkel egy háztartásban ezeket az állatokat. Ha egy bizonyos időn belül nem tesz eleget ennek a szülő, akkor valóban változtathatnak a gyerek elhelyezésén.

márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!