Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek kimenni külföldre ?...

Félek kimenni külföldre ? Hogyan legyek bátrabb ?

Figyelt kérdés

Kaptam egy jobb munkalehetőséget külföldön. A héten indulok ha minden oké de nagyon felek. Félek hogy nem fogom magam feltalálni🥲

A párom is jön velem, de sajnálom itt hagyni a szüleimet . Meg soha nem voltam külföldön nem tudom milyen, azt mondjak meg lehet szokni de a honvágy úgyis megmarad . Anyu már mikor rá gondol sírva fakad😂 + soha nem voltam meg tőlük messzebb, par napot de az is itt a környéken 😃 segiiitsetek bármilyen vélemény jól jön . Tényleg nehéz kint ?


2023. okt. 11. 05:31
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Adjon erőt, hogy idővel sok tapasztalattal visszatérsz. Ha egy nagy kalandnak, tapasztalatszerzésnek, egzisztenciális megalapozásnak fogod fel, könnyebb lesz valamivel.

Hatudod a nyelvet, tudod, hogy ott konkrétan mi a feladatod, hol laksz, milyenek a körülmények, lazábban fogod venni.

2023. okt. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Veszteni vód nincs vele. Ha nem jön be, akkor visszaköltöztök.


Amúgy a baj valsz az, amiket leírsz: soha nem voltál külföldön, soha nem voltál távol a szüleidtől.


Én anno 25 évesen költöztem ki, szintén a párommal. De addigra már 6 éve 200 km-re laktam a szüleimtől, havonta találkoztunk. És külföldön is sok helyen voltunk már. Ott is, ahovs költöztünk. De még így is nehéz volt.

2023. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt vagyok🤣még élek, és nagyon jól viselem. Nem vágyok haza, dolgozom, és nincs is tervbe hogy haza menjek 😊
márc. 25. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt jó hallani, gratula
márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!