Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyíltan rossz híremet kelti,mi...

Nyíltan rossz híremet kelti,mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Abban az esetben, ha valaki előzetes ok nélkül azt terjeszti rólam az ismerősök között és a közösségi médiára kiposztolva, hogy hamis tényeket terjesztek róla van lehetőség jogi lépéseket tenni a hírnevem érdekében? Az illető posztja alá több szidalmazó komment érkezett, többek között beteg állat, gusztustalan, hányingert keltő stb.megjegyzések voltak rólam.

Bár ő később elismerte üzenetben, hogy nincs alapja az állításainak, és törölte a posztot miután figyelmeztettem, hogy rágalmaz.Addigra már több emberhez eljutott, és emiatt néhány közös ismerősünk azóta is ellenségesen viselkedik velem.

Tudom, hogy talán nem kellene ezzel foglalkoznom,de eléggé megviselt, hiszen semmi rosszat nem tettem vele.



2023. okt. 14. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Először tanulj meg konfliktust kezelni te magad, pl kommunikációval.


Ha súlyos rágalom ért és el is ismerte annak alaptalanságát... Hát fotózd le és tedd publikussá vagy küldd el rágalmazó szavak íróinak kommentben.


Legyél talpraesettebb...

2023. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A jogi fogalmakat tekintve google a barátod, ha nem akarsz ezek elmagyarázásáért külön fizetni egy ügyvédnek.


[link]


[link]

[link]


Válogass.

2023. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!