Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lombik stimuláló alatt gyakori...

Lombik stimuláló alatt gyakori vizelési inger??

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy hete kezdődött a hormon stimulációm,és kb ezzel egyidejűleg a gyakori vizelési inger,ami 1 nap után csípőssé kezdett válni.Elkezdtem ursinolt szedni,kaptam antibiotikumot(monural),és a vizelet tenyésztésem negatív,a csípős égős érzés megszűnt,de én még mindig óránként pisilek.Nagyon sok folyadékot iszom, hogy mosódjon a hólyagom,de ez ennyit számítana? Holnap kell ismét mintát vinnem,mert a petesejt leszívást csakis negatív lelettel csinálják meg,ha baktérium vagy genny van akkor leállítanak mindent. Más járt már így? Stressz miatt alakulhat ki ilyesmi? Én egyébként is ha stresszelek akkor többször kell mennem,de most ezt nem értem.

2023. okt. 15. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ezen? Befolyásolhatja a stressz is persze.
2023. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!