Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan birnam kiosztani ugy...

Hogyan birnam kiosztani ugy hogy le is nyugodjon?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztalyomba es allandoan csesztet meg beszol stb nem bant meg mert tudom hogy csak azert csinalja mert nincs onbizalma de viszont idegesit nagyon hogy nem hagy ugyhogy kerlek valaki (mindig visszaszolok neki a beszol de nem nagyon hat ra csak utana meg nem mer vagy nem tud mit megszolalni es 10perc utan meg ujra kezdi)

2023. okt. 17. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy mondat volt? Nem teljesen értem, de szerintem hagyd rá.
2023. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2023. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. Nem tudok ra mit valaszolni 2. Meglesz egyszer
2023. okt. 17. 21:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A hagyd rá azt jelenti, hogy nem is kell rá válaszolnod.
2023. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oksi, menni fog. Ha meg azt mondja hogy “mivan megilyedtel?” Vagy ilyenek akkor valaszolhatok ra azzal hogy “idiotakkal nem foglalkozok” ?
2023. okt. 17. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Megijedni pontos jé, de azt sem kell mondanod, maximum, hogy hagyjon békén. Mitől ijednél meg? Ijesztget órán vagy mi?
2023. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

#5

"Nem ijedtem meg, de a nagyapám bölcs ember, és azt mondta, hogy soha ne álljak szóba hülyékkel, mert képesek és lehúznak engem is az ő szintjükre. Ezért ne haragudj, de többé nem válaszolok neked."


És többé nem válaszolsz.

2023. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben koszi. Es bocsi a helyesirasi hibakert csak autista vagyok de en sem tudom mar pontosan annyit tudok hogy kezelesekre jarok meg nekem egy megfogalmazas eleg nagy szenvedely meg ilyenek ugyhogy bocsi
2023. okt. 18. 06:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérlek, ne degradálj minden autistát! Ugyanis jómagam is az vagyok, mégis tudok írni. Sőt több száz oldalnyi történetet írtam már.


Az más, hogy saját képességeid milyenek.


Üdv!

Egy ADD ASD-s.

2023. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ui.: ezt maximum diszgráfia számlájára írhatod.
2023. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!