Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elítélitek a vadászokat?

Elítélitek a vadászokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem
2010. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, a postásokat, a tűzoltókat és a tejesembereket sem ítélem el :)
2010. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, hogy milyen vadászokról van szó. Ugyanis azt, akinek ez a foglalkozása, azaz erdész, azt nem. Ö ugyanis nem öli meg az állatokat, csak ha egészségügyi vagy egeýeb komly okai vannak.


Viszont aki hobbyvadász, azaz szerinte sport az állatokat megölni, azokat igen.

Szerintem csak akkor lenne sport, ha az állatoknak ugyanolyan esélye lenne, mint annak, aki megöli szórakozásból - azaz a róka meg a vaddisznó is tudna a "vadászra" lövöldözni.

2010. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nem


sőt aki "annyira" állatvédő, hogy képes ember életet egy cuki kutya életéhez képest lenézni...


megtámad egy kutya ártatlan embert és ő megöli önvédelemböl -> degonosz ember..



DE AZ ÁLLATKINZÓKAT ÉNIS ELITÉLEM

2010. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nem ugyanis az a dolga a vadásznak hogy öljön.Természetesen van ennek oka is mert ha nem lőnék ki a rókákat őzeket vaddisznókat akkor azok nagyon elszaporodnának és ugye pár vaddisznó is nagy kárt tud csinálni a kukoricásban.Na most ha 10 * annyi megy bele akkor akár egy éjszaka alatt is lelegelhetik tönkretehetik a kukoricát vagy egyéb termést.

Mi is nem egyszer jártunk úgy.Szóval azért van haszna persze csak akkor ha nem hobbiból lövi hanem az emberek meg az állatok érdekei miatt.

2010. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyapám vadász volt. Szerintem így egyértelmű hogy nem..
2010. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

22:26

Az én ükükükükük nagyapám meg Napóleon volt, szóval nem ítélem el a megalomániás világuralomra törő diktátorokat.

Idióta, legyen már saját véleményed.

2010. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Dave46 ***** válasza:
30%
Èn elitèlem. Az ember az egyetlen faj ezen a bolygòn amely sajátmaga szorakoztatása cèljábòl öl, ès ez undorìtò szerintem.
2010. okt. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az orvvadászokat igen, az "igazi" vadászokat nem.

Sőt: a horgászokat sem ítélem el.

2010. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

23:17

Leszarom ki volt az ükükükükük nagyapád, nem azért nem ítélem el őket mert nagyapám az volt hanem mert én is az leszek. És még én vagyok az idióta. Taps.

2010. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!