Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik oldalon olvassátok a...

Melyik oldalon olvassátok a híreket? Nincs olyan oldal ahol pár mondatos összefoglalókat írnak az aktualitásokról?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit jobban képben lenni, a Telexre állítottam is be értesítôt, de valahányszor rákattintok egy egy cikkre óriási litániákat írnak, és ennyire mélységében nem mindig olvasnék el mindent. Melyik hírportálon van lehetôség napi rövidebb, de informatív összegzéseket olvasni?

2023. okt. 20. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a legtöbbnél sokat magyaráznak, mert kell hozzá a háttér ismeret is. Vagy szükséges hozzá egyéb magyarázat.

Én a kapu.hu oldalon szoktam olvasgatni olyan híreket ami nekem tetszik. Ott van telex, origo, meg minden is, nem igazán válogat. De facebookot is görgetve rengeteg hírbe futok bele különböző oldalaktól. Számomra ez a legjobb. Amúgy ha nem akarsz sokat olvasni akkor valami youtube csatorna is biztos foglalkozik ilyesmivel.

2023. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért egy aktuális cikket illendő lenne elolvasni a teljes terjedelmében. Egyébként a kérdés tekintetében windows 10/11 oprendszer esetén a tálcál jobb alul rámenve az egérrel a menüre, feldob mindenféle forrásból származó hírt.
2023. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!