Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Horváth András és Vályi...

Horváth András és Vályi István miért nincsenek jóban egymással?

Figyelt kérdés
Tud erről valaki valamit?

2023. okt. 31. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
A konkret okat nem tudom, de hogy Handrasbol egy merhetetlenul frusztralt, idegesito, allandoan a semmin felhaborodo 'youtuber' majom lett, az biztos. Keves baratja marad egy ilyen embernek.
2023. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Egyiküket sem követem, H. Andrástól csak pár videót láttam, viszont Vályit muszáj hallgatnom az irodában.

H. András sem tűnik egyszerű esetnek, de ez a Vályi nagyon passzol az idióta, nagypofájú Bochkor mellé. Beképzelt, de meglehetősen primitív ember, és nem igazán fogad el eltérő álláspontot.


Egyébként beleolvastam most pár cikkbe, és szerintem Andrásnak abban nagyon igaza van, hogy rohadt vicces, hogy ilyen Vályi-féle dagadt, lepukkant emberek bziznak meg jönne azzal, mi férfias :D

Szóval ez ilyen benzines vs. eletromos ellentétnek tűnik nekem.


H. András legalább a jövő, Bochkor, Vályi meg inkább a jelen. Pont pont az ilyen Vályi- meg Bochkor-féle sportból felmentett, közepes képességű embereknek kéne eltűnni végre.

dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Aki nem csak a videóit nézi hanem kicsit ismeri Andrást az tudja, hogy egy nagyképű, beképzelt de főleg arrogáns gyökér. Ezek mellett rettentő idegesitő és irritáló, hogy mindenen ki van akadva, ennek hangot is ad állandóan. Folyton hisztizik mint egy elkényeztetett óvodás gyerek. Mindezt tajparaszt tapló krvaanyázós stilusban teszi. Az ilyen embereket nem igazán viseli el a környezete hosszú távon
dec. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!