Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tetszik de 5...

Van egy srác aki tetszik de 5 évvel idősebb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy srác aki tetszik. 2019 óta ismerem. Egy jó fej, okos, kedves srác. Tavalyi táborban jöttem rá, hogy bejön. Az a tábor miatta elég kinósra sikerült. (Lefejeltem a cuccát, hosszú sztori, volt, hogy rá estem és tök arányosan megfogta a kezem és rám mosolygott.) Kódnevet találtunk ki neki és úgy beszéltük róla barátnőmmel. Többször szemeztünk más programokon. Majd pár hete voltunk Veszprémben egy cserkész programon ahol kiderült, hogy tudja hogy ő az akinek kódnevet adtunk. Viszont ezt egy olyan ember mondta, akiben nem teljesen bízok meg így ez lehet nem így van. Ott felkért táncolni, és végig mosolygott rám. Viszont van olyan is amikor levegőnek néz. Ismerem a srácot annyira, hogy tudjam ő nem akarna semmi olyat. Viszont ez szép és jó de ő 20 éves. Ami azt jelenti, hogy 5 évvel idősebb mint én. Szerintetek van nála esélyem vagy hagyjam? (Anyukám tud róla és nem zavarja)
2023. nov. 2. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szórakozzatok. Aligha lesz örök, de tapasztalatszerzésre jó.
2023. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van esély!
2023. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!