Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom begyújtani a konvekt...

Nem tudom begyújtani a konvektort, mert napok óta nincs gáz. Ez miért lehet? Volt már más is így?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyitva van az összes csap? Az óránál és a konvektornál is? Amúgy nekem is nyomnom kellett az első begyújtásnál vagy 3-4 percig a gombot, mire elkezdett jönni a gáz.
2023. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Minden nyitva és én is nyomva tartottam a gombot.
2023. nov. 3. 21:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Van a gázóránál nyomáscsökkentő? Ha igen, lehet azt is "be kell kapcsolni." Nem szakszerűen fogalmaztam, de a lényeg ez.
2023. nov. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nyomva tartod a gázkonvektor bekapcsológombját, akkor hallasz "sziszegő" hangot a gázkonvektorban? Ha igen akkor áramlik a gáz bele. Ha nem, akkor nem áramlik bele.
2023. nov. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nincs sziszegő hang és nyomáscsökkentő sincs.
2023. nov. 4. 10:59
 6/14 A kérdező kommentje:
A gázóra tavasszal lett cserélve. Semmi gond nem volt vele.
2023. nov. 4. 11:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs sziszegő hang, akkor nem jut el a gáz a fúvóka végéig. Első őszi beüzemelésnél akár több percig is nyomni kell a gombot, mire eljut odáig. Másik konvektorod, vagy gázbojlered, gáztűzhelyed van, ami működik? Ha minden más működik, csak a konvektor nem, akkor hívj ki egy szerelőt.
2023. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Van másik két konvektor is. Azok se kapnak gázt.
2023. nov. 4. 11:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor a házban sincsen gáz?

Valahol el van zárva vagy nyomd meg a gázreduktort ahol bejön a gáz az utcáról.

2023. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megkeresem a reduktort
2023. nov. 4. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!