Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Téli depresszió ellen mit...

Téli depresszió ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Lassan itt a tél és igyekszek előre gondolkozni. Próbáltam vasat szedni, mindig kimozdultam de nehézkesen ment és be voltam lassulva közben olyan érzésem volt, mintha semmi erőm nem lenne és kedvtelen voltam. Mit tehetnék?

2023. nov. 5. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sokat, a lehetö legtöbb idödet töltsd szabadban, minden nap legalább egy órát - de ha van lehetöség rá, pl hét végén akár egész nap is - mozogj, sétálj kinn, ez az immunrendszert is erösíti, meg aktívabban is tart. Az idöjárásnak megfelelöen öltözve semi bajod sem lesz, ha a hömérséklet -15 fok alatt van, a szél 100 km/óra fölött, akkor maradhatsz benn, de minden egyéb esetben nyugodtan lehetsz kinn, csak jót tesz!
2023. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!