Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Öngyilkossági hajlam ellen...

Öngyilkossági hajlam ellen mit lehet tenni? Mit tegyek hogy ez elmuljon?

Figyelt kérdés
Most nézzetek hülyének de ezt muszáj leírnom. Es tudom hogy az öngyilkosság a leghulyebb és legonzobb dolog a világon de az az igazság hogy párszor már meg fordult az öngyilkosság a fejemben, és már ki is mondtam hogy az leszek. Persze ezt jobban atgondolom utána és rajovok hogy hülyeség viszont félek attól hogy egyszer annyira bekattanok hogy gondolkozás nélkül megolom magam. És amúgy én tényleg nem szeretnék öngyilkos lenni viszont megvan rá a hajlam. A legfobb oka ennek hogy sokszor nem vagyok boldog ugyanis rengetegszer érzem úgy hogy mindenki ellenem fordul akár családon belül is. A másik ok meg hát a szerelmi csalódás amit szintén nehezen viselek mint ahogy a legtöbb tini. De inkább az előbbi miatt vannak a lelki fájdalmak. És tényleg nem tudom hogy hogy kuzdjem le ezt a "betegséget" szval ha tudnátok jó tanácsokat adni az érdekében hogy ez elmuljon akkor azt nagyon megkoszonnem.

2018. máj. 15. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerezz egy havert akivel dumálhatsz ezekről,az rengeteget segít.

Ha gondolod írhatsz nekem is

2018. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát pszichológus sokat segíthet.. Meg persze szerezhetsz interneten barátokat, sok IBFF keresős csoport van. Egyébként az IBFF az internetes barátod..

Ha tényleg nincs a neten se ,sehol senkid vezess naplót. Ha éjszaka nem tudok aludni a sok gondolattól, fogom és kiirom magamból. Amikből vers lesz.

Így találtam meg a hobbimat, a költést.

2018. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engedd szabadjára az érzéseidet,ne fojtsd el őket.
2018. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban mit lehet csalódni a szerelemben???
2018. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Lehet hogy te ebben a korban nem csalódtal a szerelemben és ezért nem tudod megerteni. Viszont ez a 21. Század és akár hiszed akár nem rengeteg velem egykorú pl. A viszonzatlan szerelem miatt szomorú vagy csalódott és ez a legtöbb embernel depressziót is kivalthat. Ha ezt te nem tudod megerteni vagy elfogadni akkor csak egyszerűen menj tovább egy másik kérdésre. (és nem erre szerettem volna a hangsúlyt fektetni mint ahogy az a szövegben is kiemeltem)
2018. máj. 16. 07:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy szóval se írtam hogy az összes tini depressziós, és igen lehet ez a generáció el van b**va de szerintem ez is csak nézőpont kérdése. De amint mondtam ha ezt nem tudod épp ésszel elfogadni akkor kérlek ne köss bele mások gondolatmeneteibe vagy lelki világába és egyszerűen csak lépj tovább :)
2018. máj. 16. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, a halál az nem olyan, hogy beveszel egy csomó gyógyszert és elalszol, fényesség meg miegymás.

Egy szenvedéssel teli szar, amit ha elbaszol gyomormosással, a szüleid sírásával, és egy életre szóló megbélyegezéssel végződik. Plusz bedobnak egy pszihiátriára, és örülhetsz, ha 3 hét után kiszabadulsz, és hálát adhatsz, ha nem tömnek egy csomó gyógyszerrel, amitől még szarabb kedved lesz később.

2018. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg kell változtatni a környezetet.
2018. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én semmit nem tudtam eddig tenni, hogy elmúljon.
2018. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!