Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnék ez ellen tenni?

Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Rettentően feszült vagyok.Minden helyzetbe,nem tudok kezelni semmilyen konfliktust helyesen,nem tudok vitatkozni,nem tudok érvelni,és semmi. Már kisebb koromban is ilyen voltam,egyszerűen nekem a világ vége volt,ha egy tanárhoz is oda kellet mennem,pedig tudtam,nem "rossz" dolog miatt.Lever a víz,a vérnyomásom az egekbe,remegek,nem tudok gondolkodni,sokszor a sírás kerülget.

Édesapámnak is volt egy hasonló "betegsége",de ő valami "mániákus depresszió" féleségben "szenvedett",és ő nyugtatót is szedett. Voltam már orvosnál,de ő is csak nyugtatót írt fel,egy gyengébbet,de nem szedem,nem éreztem hogy használna,és nem is akarom gyógyszerezni magam.Elmegyek futni,zenét hallgatok,edzek,de semmi.Nem tudom kiüríteni a fejem,nem tudom elterelni a negatív gondolataim,nem rég átestem életem első csalódásán is,szóval ki vagyok. Nem kiábrándító válaszokat,csak egy pár tanácsot,mert pár év után már nem tudok kihez /mihez fordulni.Köszi előre is.



2017. márc. 19. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
fiatal koromban én is így voltam. Most már nem vagyok annyira fiatal, de elképesztően lazán oldok meg mindent. Semmi problémám semmivel az ég világon. Szóval tud ez változni
2017. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát,én is csak reménykedem,hogy majd változik.Köszönöm a választ
2017. márc. 19. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!