Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Ányási nudista strandrol...

Az Ányási nudista strandrol mit lehet tudni?

Figyelt kérdés

nov. 7. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Ilyenkor gondolom zarva.
nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem ilyenkorra kérdeztem🥲 úgy értettem hogy egyáltalán van e ott még nudista strand, van e büfé stb.

Ki ajánlja és ki nem

nov. 7. 20:16
 3/3 anonim válasza:

Nem sok választ kaptál eddig. Én voltam pár alkalommal, nekem tetszett. Ha még azóta sem voltál, írok pár mondatot. Igaz tavaly nem voltam, csak előtte. Az inkább vadkemping, büfé nincs, viszont van Wc és egy zuhanyrózsa.

Belépőt úgy szedtek, hogy 3000.- Ft volt egy egész éves "tagdíj" amiből elvitetik a szemetet, Wc takarítás és útjavítás. Vagyis nagyon elenyésző összeg, ha többször is szeretnél menni. Elég hosszú homokos part van ! Mindszentről a műúttól elég sokat kell menni földúton az ártérben, eső után problémás lehet bejutni alacsonyabb kocsival, vagy motorral. Egyébként kellemes szép hely.

máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!